Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka"
search
  • Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka"
  • walentynka dla ukochanej. Kubek z napisem
  • prezent dla żony
  • przykładowe dedykacje na kubku na walentynki

Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka"

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka" to prezent dla Twojej ukochanej. 

Twoja lepsza połówka będzie miała czarno na białym napisane jak bardzo wszechstronnie wypełnia Twoje życie.

I będzie mogła o tym rozmyślać pijąc sobie kawkę i czekać aż Ty wrócisz z Pracy.

Kubek porcelanowy o pojemności 300ml.

Klasyczny, wygodny fason.

Ręcznie malowany.

Piękny prezent.

Możliwość dopisania dedykacji - jeśli na kubku chcesz umieścić dedykację, to informację proszę podaj nam w komentarzu do zamówienia, przy wyborze opcji wysyłki.

Produkt zapakowany w białe pudełko. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek dla Ukochanej - Wyjątkowa "Krzyżówka" Miłości

Oto kubek, który mówi więcej niż zwykłe słowa! "Kochana Krzyżówka" to niezwykły prezent dla Twojej ukochanej, którym wyrazisz swoją miłość w oryginalny sposób.

Miłość Wpisana Literami - Krzyżówka Twojego Serca

Na tym wyjątkowym kubku znajdziesz nie tylko napis "Kochana", ale również oryginalną krzyżówkę, która wypełniona jest słowami opisującymi Twoją ukochaną. Każde słowo to wyraz miłości i podziwu, którymi obdarzasz swoją partnerkę. To nie tylko kubek - to wyjątkowy sposób na wyrażenie uczuć w codziennym życiu.

Codzienny Uśmiech i Miłość - Kubek, który Rozświetla Dni

Kiedy Twoja Ukochana sięgnie po ten kubek z uroczym napisem "Kochana Krzyżówka", serce zapewne zatka się jej ze wzruszenia. To nie tylko naczynie codziennego użytku, ale również wyraz Twojej miłości, który przypomina o niej za każdym razem, gdy zaczyna się dzień. Każdy łyk z tego kubka to jak kolejne odkrywanie piękna Waszej miłości.

Personalizacja z Uroczym Przesłaniem - Prezent, który Wywoła Uśmiech

Wybierz ten kubek, by każdego ranka przynosił uśmiech na twarz Twojej Ukochanej. Personalizuj go, dodając imię lub ważną datę, by uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym. To prezent, który wywoła uśmiech na jej twarzy i przypomni jej o Waszej wyjątkowej miłości za każdym razem, gdy sięgnie po kubek.

Dla Niej, Dla Miłości - Prezent, który Dotrze do Serca

Podaruj swojej Ukochanej kubek "Kochana Krzyżówka" i obdarz ją uśmiechem i miłością, które codziennie będą jej towarzyszyć przy porannej kawie czy herbacie. To prezent, który dotrze prosto do jej serca i sprawi, że każdy dzień będzie pełen radości i bliskości.


Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru.
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

#kochana
2 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także