Kubek prawdziwej Góralki "Parzenica"
search
  •  Kubek prawdziwej Góralki "Parzenica"
  •  Kubek prawdziwej Góralki "Parzenica"

Kubek prawdziwej Góralki "Parzenica"

41.00
Tax included Shipping excluded Standardowa wysyłka 3 -14 dni robocze. Wydłużony czas oczekiwania.

Kubek porcelanowy, ręcznie malowany z napisem
"Góralka z krwi i kości" i motywem parzenicy.

Kubek można zmywać w zmywarce.

Kubek o pojemności 300 ml.

Kubek możemy dla Ciebie spersonalizować, napisz lub zadzwoń do nas.

Quantity
Dostępny

Kubek Prawdziwej Góralki "Parzenica" Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie. Idealny na prezent dla mamy, siostry, dziewczyny co czuję przywiązanie do swoich korzeni, lub do domu, na parapetówkę, na nowe mieszkanie. Po drugiej stronie kubka możemy umieścić na Toją prośbę bez dodatkowych kosztów dedykację, imię.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Góralka
10 Items

Data sheet

Height
9,5 cm
Średnica górna
8
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Weight
ok. 260 gram

You might also like