świąteczny kubek z reniferem
search
  • świąteczny kubek z reniferem, ręcznie malowany
  • świąteczny kubek z reniferem
  • świąteczny kubek z reniferem i imieniem
  • świąteczny kubek z imieniem

✍ Świąteczny kubek z reniferem i imieniem. Ręcznie malowany.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Świąteczny kubek z reniferem i imieniem.

Uroczy kubek na prezent ze świątecznym motywem. Jeden ze świątecznych BESTSELLERÓW, chętnie wybierany na prezent.

Minimalistyczny wzór, klasyczny smukły kształt i biel porcelany sprawiają, że kubek prezentuje się elegancko. To prezent dopasowany do osoby, która nie lubi przesady. Dzięki ręcznemu malowaniu na porcelanie wygląda gustownie i estetycznie. Na kubku można bezpłatnie dodać imię, dzięki czemu osoba, która otrzyma taki upominek, będzie wiedziała, że kubek powstał specjalnie z myślą o niej.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Świąteczny kubek porcelanowy z reniferem.

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym kształcie z wygodnym uchem, ręcznie malowany. Zabawny renifer czerwononosy. To idealny motyw, który podkreśli świąteczną atmosferę, a świąteczny nastrój można wprowadzać przez cały rok.

Możliwe skomponowanie kosza prezentowego z kubkiem i herbatą.

Do kubka możesz dołożyć pyszną herbatę, dzięki czemu będziesz miał idealny zestaw na prezent świąteczny. Możesz też dokupić pudełko kartonikowe wyłożone ozdobnym wypełnieniem, aby mieć prezent gotowy do wręczenia.

Jeśli chcesz wyślemy go bezpośrednio obdarowanym. Możesz wybrać opcję opakowania ozdobnego, wtedy cały prezent ładnie zapakujemy w papier z kokardą. Dzięki temu obdarowana osoba, będzie mieć radość już w momencie otwierania paczki.

5 Przedmioty

Opis

Wysokość
11 cm
Średnica górna
8,5 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
350 ml
Waga
ok. 260 gram
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także

Autorska grafika:
Grafika renifera jest zaprojektowana w naszej pracowni i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to rysunek odręczny czarną kreską z czerwonym nosem, malowany pędzlem.

Możliwość personalizacji:
Możemy dodać dedykację po drugiej stronie kubka, lub na przykład imię, albo jakiś tekst przy reniferku. Jeśli masz jakieś uwagi do dopasowania, napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia w 3 kroku finalizacji, przy wyborze opcji dostawy.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Grafika na każdym kubku wykonana jest ręcznie - nie drukowana, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

KOLORY:
Kubek biały z reniferem malowanym czarnym konturem z czerwonym nosem.
UWAGA: Kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora.