kubek świąteczny
search
  • kubek świąteczny wesołych świąt z krasnalem gnomem
  • kubek świąteczny
  • kubek świąteczny z herbatą

Świąteczny kubek z krasnalem. Minimalistyczny.

29,99 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 7-14 dni

Kubek świąteczny z krasnalem.

Jeśli lubisz minimalistyczny, nieprzesadzony styl to jest idealny kubek dla Ciebie. Motyw zabawnego gnoma do góry nogami to prosty akcent świąteczny, który będzie pasował do Twojego wnętrza.

Kubek będzie trafionym pomysłem na prezent dla osoby, która lubi prostotę.

  • Możesz bezpłatnie dodać imię, które umieścimy na kubku.
  • Dodatkowo możemy też dopisać dedykację, która sprawi, że osoba obdarowana, będzie wiedzieć, że kubek powstał specjalnie dla niej.
  • Możesz również dokupić herbatę i stworzyć idealny zestaw na prezent pod choinkę.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek świąteczny z herbatą.

Do kubka możesz dołożyć herbatę. To idealny pomysł na prezent by umilić świąteczny czas. Możesz też wybrać pudełko z wioliną, wtedy powstanie jedyny w swoim rodzaju kosz prezentowy.

Jeśli chcesz wysłać kubek z krasnalem w prezencie bezpośrednio do obdarowanych, możesz wybrać opcje pakowania na prezent, a wtedy całość jest ładnie zapakowana w ozdobny papier ze wstążką.

4 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika
trwała powłoka zewnętrzna ORCA Coatings®

Zobacz także

Autorska grafika:
Grafika krasnala jest zaprojektowana w naszej pracowni i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to rysunek odręczny czarną kreską z czerwonym nosem, malowany wysokiej jakości farbami przy użyciu pędzla.

Możliwość personalizacji:
Możemy dodać dedykację po drugiej stronie kubka, lub na przykład imię, albo jakiś tekst przy krasnalu. Jeśli masz jakieś uwagi do dopasowania, napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia w 3 kroku finalizacji, przy wyborze opcji dostawy.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.