Super Mama. Prezent dla Mamy. Kubek z dedykacją.
search
  • Super Mama. Prezent dla Mamy. Kubek z dedykacją.
  • Super Mama. Prezent dla Mamy. Kubek z dedykacją.

Super Mama. Prezent dla Mamy. Kubek z dedykacją.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 7-14 dni

Ręcznie malowany kubek SUPER MAMY

Chętnie wybierany kubek dla super mamy.

Z napisem " Mam swoją superbohaterkę nazywa się Mama. Super Mama"  i grafiką nawiązującą do superbohaterki z komiksów.

Możliwe dopisanie imienia mamy (bezpłatnie).

Na jakie okazje warto wręczyć kubek:

  • Prezent na dzień mamy.
  • Prezent dla mamy na urodziny.
  • Prezent dla mamy na święta.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany. Z napisem "Mam swoją superbohaterkę nazywa się Mama; Super Mama" 


Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

1
3 Przedmioty

Zobacz także