Zestaw kubków porcelanowych jako prezent ślubny
search
  • prezent na ślub w święta, kubki z parą mlodą
  • Kubki Młoda Para na ślub z imionami i datą
  • Kubki z cytatem o miłości na ślub.
  • Zestaw kubków porcelanowych jako prezent ślubny
  • prezent z okazji ślubu piękny zestaw kubków porcelanowych dla Pary Młodej.
  • Para Młoda uwieczniona na kubkach z okazji ślubu

Prezent na ślub. Ręcznie malowane, porcelanowe, kubki ślubne porcelanowe dla męża i żony z Młodą Parą imionami i datą.

149,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

   

Wyjątkowa pamiątka na ślub.

Kubki to zawsze dobry prezent, szczególnie na nową drogę życia. Nowożeńcy lubią ten moment, kiedy zaczynają mówić do siebie "żono", "mężu". Kubeczki z napisem żona, mąż i ich imionami będą idealnym dodatkiem do wspólnych śniadań.

Ręcznie malowane kubki porcelanowe dla męża i żony.

Coraz więcej osób docenia produkty ręcznie wykonane. Są one gustowną pamiątką, którą można wyeksponować w witrynie. A dzięki świetnej jakości farb, nie groźna im zmywarka. Można ich używać codziennie. Na tych kubkach wszystkie napisy są starannie namalowane przez plastyka. To prezent z duszą, który chętnie wybierają kupujący.

Kubki z datą ślubu i imionami Pary Młodej.

Dzięki dacie ślubu i imionom, Młodzi będą wiedzieć, że ten prezent powstał specjalnie z myślą o nich.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+12,30 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Elegancki porcelanowy zestaw dla dwojga zapakowany w ekologiczne pudełko.

Super prezent, upominek na ślub z imionami Pary Młodej, datą ślubu i cytatem o miłości.

Kubki malowane dwustronnie, z frontu wizerunek Młodej Pary z imionami i datą ślubu,
z drugiej strony cytat Jana Pawła 2, podzielony na 2 kubki:

„Prawdziwa
miłość
nie wyczerpuje
się nigdy...”
(kubek żony)

„...Im więcej dajesz,
tym więcej
Ci jej zostaje."
A. de Saint-Exupery
(kubek męża)

Pomysł na imienny upominek dla Pary z okazji Ślubu.

- Możliwa zmiana cytatu na inny.

- Możliwe dopasowanie kolorów
Zamiast czerwonych akcentów możemy wykonać z innym kolorem.

- Wysyłając bezpośrednio do obdarowanych, możemy dodać bilecik z życzeniami.

Wszelkie dodatkowe informacje zapisz w komentarzu do zamówienia, przy wyborze opcji dostawy.

- Im więcej zmian tym czas realizacji może być dłuższy.

---------------------------------------------------------------------

Autentyczne zdjęcia kubków. 

Na zdjęciach pokazane są wzorcowe wcześniej wykonane kubki. Każdy komplet malowany jest indywidualnie wg wzoru na zdjęciach, ale ze względu na ręczne malowanie każdy będzie minimalnie różnił.

---------------------------------------------------------------------

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Każdy nasz wzór projektowany przez plastyka. Wzór jest starannie ręcznie malowany na każdym egzemplarzu kubka osobno.


Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie wzorów i zdjęć.

---------------------------------------------------------------------

Ten wzór dostępny jest również w tańszej wersji sublimowanej, na klasycznych prostych kubkach ceramicznych, oraz na kubkach z uchem kształcie serca. Został on przygotowany, tak aby nawiązywał do swojego ręcznie malowanego pierwowzoru i jest idealną alternatywą, dla osób, którym zależy na szybkim czasie realizacji i niższej cenie.

Co wybrać - sublimowany kubek ceramiczny, czy ręcznie malowany kubek porcelanowy?

Każdy z nich ma swoje zalety:

Kubki porcelanowe są świetnej jakości i trwałości. Są twarde, dzięki czemu są bardziej odporne na ukruszenia. Ze względu na swój charakter prezentują się elegancko i gustownie. Są ręcznie malowane przez  plastyka, co sprawia, że każdy z nich jest unikatowy i ma walory artystyczne. Ręcznie malowane napisy mają swój niepowtarzalny i oryginalny styl. Nigdy nie będą namalowane dwa razy tak samo. Jednak czas wykonania kubków ręcznie malowanych może być nieco dłuższy, dodatkowo ich ilość jest ograniczona. Ten wybór to zdecydowanie oryginalna, gustowna pamiątka.

Kubki dekorowane techniką sublimacji mają świetny stosunek ceny do jakości. Szybszy czas realizacji, są tańsze. Dopracowane przez grafika wzory możemy powielać wielokrotnie z praktycznie idealnym odwzorowaniem na każdym egzemplarzu, więc masz 100% pewności jak będą wyglądały kubki. Na zdjęciach masz gotowy podgląd użytych czcionek i elementów grafiki. Nadają się idealnie do codziennego użytku.

Wybierz taką opcję jaka pasuje Ci najbardziej, a my wykonamy ją tak samo starannie, niezależnie czy kubek będzie ręcznie malowany czy drukowany.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Używamy tylko najlepszej jakości farb holenderskich. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.

Porcelana:
Używana przez nas porcelana pochodzi od wiodącego na polskim rynku producenta. Porcelana wykonana z surowców naturalnych i testowana pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i światowych. Producent szczyci się ekologicznym procesem produkcji wyrobów, przyjaznym środowisku etapom fabrykacji. Więcej o jakości stosowanej przez nas porcelany możesz przeczytać tutaj >PORCELANA<

Do naszych wzorów wybraliśmy kubki o subtelnym fasonie. Nie jest to najtańsza chińszczyzna, ale dzięki temu można cieszyć się ich codziennym użytkowaniem, przez długi czas. Kubki posiadają logo producenta pod spode,. dzięki temu obdarowana osoba wie, że dostała produkt wysokiej jakości.

---------------------------------------------------------------------

TEST KUBKÓW:

Wszystkie dostępne w naszym sklepie kubki testujemy samodzielnie w naszym domu :)

Ręcznie malowane kubki porcelanowe używamy od czasu powstania naszej firmy czyli od 2016 roku, a niektóre nawet wcześniej... codzienne użytkowanie i mycie w zmywarce nie wpływa na jakość kolorów. Farba nie blednie, nie traci intensywności. Kubki bardzo wygodnie się trzyma w ręce i świetnie prezentują się na stole z każdą zastawą (nawet innych producentów). Miejsce, w którym usta przykłada się do porcelany jest dość cienkie, dlatego poje się bardzo wygodnie. Kubki można składać w szafce "kubek w kubek", wystarczy włożyć między nie miękką ściereczkę, dzięki czemu zajmują mniej miejsca.

Ponieważ kubki są malowane na szkliwie, może się zdarzyć, że podczas bardzo intensywnego użytkowania, powstaną rysy i minimalne odpryski. Może to być spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi, stukaniem o inne naczynia, częstym drapaniem itp, dlatego dla zachowania ich idealnego wyglądu zalecamy staranne układanie w zmywarce, tak by nie dotykały innych naczyń oraz przechowywanie najlepiej tak by wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Odradzamy szorowanie szorstkimi gąbkami.

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. Kubki mają intensywne kolory, a nanoszona pędzlem farba na długo zachowuje piękne żywe barwy, nawet jeśli kubek jest codziennie zmywany w zmywarce.
Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

- Można się nimi cieszyć na co dzień, ale równie ładnie i elegancko będą się prezentować w pokazowej witrynie.

ślub 04
1 Przedmiot

Opis

Wysokość
2 x 9,5 cm
Średnica górna
2 x 8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
2 x 300ml
Waga
2 x ok. 260 g
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także