• Nowy
niebanalne, eleganckie kubki ślubne dla męża i żony
search
  • niebanalne, eleganckie kubki ślubne dla męża i żony
  • zabawne kubki na ślub dla pary młodej
  • prezent ślubny z kawą herbatą i słodyczami
  • kubki imienne dla męża i żony,mąż wie wszystko, żona wie lepiej
  • złote kubki ślubne z imionami męża i żony
  • kubki ze złotym uchem

Kubki męża i żony z personalizacją z imionami pary. Złote.

149,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubki na ślub dla pary. Mąż wie wszystko, żona wie lepiej.

Kubki dla pary są idealnym prezentem ślubnym dla nowożeńców, a złote akcenty nadają im elegancji. Personalizacja imion oraz humorystyczne napisy dodają im wyjątkowego charakteru i tworzą prezent, który codziennie będzie przypominał o szczególnym dniu. Przypominają o miłości i humorze w związku małżeńskim. Te kubki ślubne łączą humor i miłość w wyjątkowy sposób. Imię męża, "Mąż wie wszystko," oraz imię żony, "Żona wie lepiej," to zabawny kontrast, który przypomina o tym, że życie małżeńskie to również szczypta humoru.

Wyjątkowy prezent dla pary młodej.

Kubki to pretekst do spędzania wspólnych chwil przy aromatycznej kawie lub herbacie. Zachęcają do rozmów, śmiechu i dzielenia się wspomnieniami. 

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowe pudełko zapakowane w papier pakowy i ozdobione wstążką ozdobną. Opcja nie zawiera pudełka wypełnionego dekoracyjną wełną drzewną.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Niebanalny prezent dla pary młodej.

Podaruj nowożeńcom unikalny akcent, by cieszyli się wspólnymi chwilami przy kawie lub herbacie. Te niebanalne kubki ślubne to nie tylko naczynia, to historie, śmiech, miłość oraz elegancja w każdym łyku. Spraw młodej parze wyjątkowy prezent, który przetrwa wiele lat małżeństwa.

Kubki ślubne ze złotymi akcentami.

Kubki mają uchwyty malowane na złoto oraz delikatne złote akcenty w postaci delikatnych serc. Całość wygląda subtelnie, ale bardzo elegancko i uroczo. Sprawia to, że kubki podobają obdarowanym, cieszą oko i sprawiają przyjemność podczas picia wspólnej kawy czy herbaty.

Niezapomniany Prezent dla Nowożeńców: Personalizowany Box z Kubkami Ślubnymi i Delikatnościami

Oprócz uroczych kubków ślubnych, zyskujesz możliwość stworzenia wyjątkowego zestawu upominkowego. Dołącz do kubków pyszne słodycze, aromatyczną kawę lub wykwintną herbatę, aby stworzyć personalizowany prezent, który przyciągnie uśmiech na twarze nowożeńców. To wszystko można włożyć do eleganckiego opakowania, a Twój prezent stanie się niezapomnianą pamiątką z wyjątkowego dnia młodej pary.

  • ręcznie malowane na polskiej porcelanie
  • trwały wzór
5 Przedmioty

Opis

Pojemność
400 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także