• Produkt czasowo niedostępny
kubek dla nauczyciela chemii.
search
  • kubek dla nauczyciela chemii.
  • kubek z napisem najlepsza nauczycielka chemii.
  • kubek dla nauczyciela z dedykacją personalizowany
  • kubek życzenia dla nauczyciela

Kubek Nauczyciela Chemii. Strukturalna kawa. Najlepszy nauczyciel chemii.

69,00 zł

Piękne podziękowanie dla nauczyciela chemii ze strukturalnym wzorem kofeiny, kawy. Prezent na koniec roku szkolnego.

Kubek z napisem najlepsza nauczycielka chemii.

Z grafiką wzoru sumarycznego kawy C8H10N4O2. Takie nawiązanie do przedmiotu na pewno sprawi przyjemność każdemu nauczycielowi chemii. Jeśli jeszcze lubi kawę, to jest to strzał w 10. Możemy też napisać wór herbaty jeśli Wasz nauczyciel wolałby ten napój.

Pomysł na prezent dla nauczyciela chemii:

  • na koniec szkoły,
  • podziękowanie za naukę,
  • dzień nauczyciela,
  • imieniny,
  • za korepetycje.

Pomysł na elegancki prezent na koniec szkoły:

Smukły porcelanowy kubek ręczne malowany będzie prezentem w dobrym guście, a jednocześnie praktyczny, bo do codziennego użytku.

Ilość
Produkt czasowo niedostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek dla Nauczyciela Chemii ręcznie malowany w pracowni Of Course Colours

Ten kubek to nie tylko wyjątkowy podziękowanie dla nauczycielki chemii, ale także praktyczny przedmiot codziennego użytku. Wykonany z porcelany, jest smukły i elegancki, co czyni go prezentem w dobrym guście. Odpowiednia pojemność zapewnia miejsce na ulubioną kawę lub herbatę, a trwałe kolory i odporność na mycie w zmywarce sprawiają, że będzie towarzyszył nauczycielce przez wiele lat.

Prezent dla nauczyciela chemii, na dzień nauczyciela.

Ten prezent sprawdzi się idealnie na różne okazje, takie jak koniec szkoły, podziękowanie za naukę, Dzień Nauczyciela, imieniny czy za korepetycje. Niech ten kubek stanie się wyrazem uznania dla pasji, zaangażowania i wiedzy, jakie nauczycielka chemii przekazywała swoim uczniom.

Zamów ten kubek już teraz i spraw, aby Twoja ulubiona nauczycielka chemii poczuła się doceniona i zainspirowana każdego dnia. To elegancki prezent, który łączy w sobie praktyczność z nawiązaniem do jej pasji. Niech ten kubek stanie się ulubionym towarzyszem podczas kawowych czy herbacianych przerw, przypominając o tym, że jest najlepszą nauczycielką chemii na świecie.

Oryginalne życzenia dla nauczyciela chemii:

Nauczyciel będzie wzruszony widząc personalizowaną dedykację. Dzięki temu będzie wiedział, że ten kubek powstał specjalnie dla niego.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

2

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także