ręcznie malowany porcelanowy kubek dla nauczyciela języka polskiego z cytatem  Mikołaja Reja Kubek Prezent dla Nauczyciela Języka Polskiego z Cytatem Mikołaja Reja i dedykacją.
search
  • ręcznie malowany porcelanowy kubek dla nauczyciela języka polskiego z cytatem  Mikołaja Reja Kubek Prezent dla Nauczyciela Języka Polskiego z Cytatem Mikołaja Reja i dedykacją.
  • życzenia dla nauczyciela na kubku ręcznie malowanym Kubek Prezent dla Nauczyciela Języka Polskiego z Cytatem Mikołaja Reja i dedykacją.
  • kubek dla nauczyciela języka polskiego z dedykacją od całej klasy Kubek Prezent dla Nauczyciela Języka Polskiego z Cytatem Mikołaja Reja i dedykacją.
  • kubek życzenia dla nauczyciela Kubek Prezent dla Nauczyciela Języka Polskiego z Cytatem Mikołaja Reja i dedykacją.
  • kubek życzenia dla nauczyciela Kubek Prezent dla Nauczyciela Języka Polskiego z Cytatem Mikołaja Reja i dedykacją.
  • kubek życzenia dla nauczyciela Kubek Prezent dla Nauczyciela Języka Polskiego z Cytatem Mikołaja Reja i dedykacją.

Kubek Prezent dla Nauczyciela Języka Polskiego z Cytatem Mikołaja Reja i dedykacją.

55,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 2 - 5 dni roboczych

Kubek porcelanowy, ręcznie malowany dla nauczyciela języka polskiego ze znanym cytatem Mikołaja Reja.

Nadaje się do zmywarki.

"A niechaj narodowie wżdy postronni znają iż Polacy nie gęsi iż swój język mają."

Każdy nauczyciel języka polskiego zna ten cytat. Pewnie nieraz słyszeliście go w czasie lekcji. Wyobraźcie sobie uśmiech waszej nauczycielki, kiedy to Wy wręczycie jej kubek z tym cytatem. Będzie to piękne podziękowanie za jej pracę.

Możliwość dopisania życzeń dla nauczyciela.

Możecie jeszcze dodać coś od siebie. Krótkie podziękowanie od kalsy, czy ucznia, z drugiej strony sprawi, że kubek stanie się wyjątkowy. Radość z jego wręczania będzie podwójna. Nauczyciel zapamięta was na długi czas, i przypomni sobie Waszą klasę za każdym razem gdy sięgnie po łyk ulubionej kawy.

Ilość
Dostępny

Kubek dla Nauczyciela języka polskiego - od Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z pięknym podziękowaniem za pracę nauczyciela języka polskiego.
Na kubku umieszczony jest słynny cytat o języku polskim Mikołaja Reja "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają."

Możemy dopisać dedykację z drugiej strony kubka (przykład na zdjęciu) - zapisz w komentarzu do zamówienia przy wybieraniu sposobu dostawy (3 krok finalizacji zamówienia).

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

1
5 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także