Najlepsza dziewczyna na świecie. Kubek 300ml
search
  • Najlepsza dziewczyna na świecie. Kubek 300ml
  • Najlepsza dziewczyna na świecie. Kubek 300ml

Najlepsza dziewczyna na świecie. Kubek 300ml

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek porcelanowy.

Ręcznie malowany.

Fajny prezent dla dziewczyny, żony, koleżanki i każdej super dziewczyny.

Pojemność 300 ml.

Produkt zapakowany w białe pudełko. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek biały, o pojemności 360 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru.
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

dla dziewczyny
2 Przedmioty