walentynka dla niego
search
  • Prezent Dla Niego
  • walentynka dla niego

Kubek "Kręcisz mnie" Prezent Dla Niego

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek "Kręcisz mnie jak gramofon" - Idealny Prezent Dla Niego

Prezent na walentynki dla miłośnika winylu.

Kubek dla zakochanego fana czarnych płyt.

Odkryj wyjątkowy kubek z napisem "Kręcisz mnie jak gramofon"

– doskonały prezent dla niego, miłośnika muzyki i romantycznych chwil.

Kubek z namalowanym konturem oldschoolowego gramofonu.

Zdobiony delikatnym wzorem, kubek emanuje subtelnością i humorem. Napis "Kręcisz mnie jak gramofon" to wyrafinowany sposób wyrażenia uczuć i docenienia jego pasji muzycznej

Hipsterski styl I Symbol Waszej Muzycznej Miłości

Oferujący 300 ml pojemności, kubek stanie się nie tylko praktycznym dodatkiem, ale także symbolem Waszej muzycznej miłości. Zamów teraz, by podkreślić melodię Waszego wspólnego życia i sprawić niezapomniany prezent dla niego. 🎶💖

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek "Kręcisz Mnie Jak Gramofon" - Uśmiech na Co dzień

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego kubka z napisem "Kręcisz mnie jak gramofon". To nie tylko zwykły naczynie, ale również subtelny akcent, który sprawi, że codzienne poranki staną się pełne uśmiechu i delikatnej melodii, płynącej wraz z aromatem jego kawy unoszącym się w powietrzu.

Wyraź Miłość z Humorem i Zmysłowością

Zdobiony delikatnym wzorem, nasz kubek emanuje nie tylko praktycznym urokiem, ale także subtelnością. Napis "Kręcisz mnie jak gramofon" to wyraz miłości i zrozumienia dla pasji ukochanego, który oddaje hołd dźwiękom analogowym i romantycznej atmosferze płynącej z oryginalnego gramofonu.

Kubek, który Tworzy Melodię Codzienności

Niech ten kubek stanie się symbolem Waszej muzycznej miłości, przypominając o tym, jak bardzo jesteście dla siebie stworzeni. Jego pojemność 300 ml sprawi, że poranne kawowe chwile nabiorą nowego wymiaru, a wieczorne herbatki zyskają nutę romantyzmu.

Zamów Teraz, by Podarować Melodię Miłości

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji – zamów teraz i obdaruj swoją dziewczynę prezentem, który wplecie dźwięki miłości do Waszej codzienności. Odkryj radość dzielenia się chwilami przy filiżance herbaty, które sprawią, że Twoja dziewczyna poczuje się naprawdę wyjątkowo. Dajcie się porwać tej melodii miłości już dziś!

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml o wygodnym klasycznym kształcie, z namalowanym zarysem oldschoolowego gramofonu.

Twój uroczy fan muzyki z winylu polubi taki kubek, a kawka w nim będzie smakowała wyjątkowo.

Możliwość dopisania imienia, lub innej dedykacji po drugiej stronie kubka.

Autorska typografia:
Układ napisu i elementy graficzne są zaprojektowane w naszej pracowni i ręcznie powielane (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to pismo odręczne z użyciem prostych wielkich liter i rysunkiem gramofonu wykonane czarną farbą i pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

gram01
5 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram