kubek prezent dla taty którzy awansoali na dziadka
search
  • kubek prezent dla taty którzy awansoali na dziadka
  • tata został dziadkiem prezent kubek z napisem
  • kubek prezent dla taty, który został dziadkiem
  • kubek dla taty dziadka
  • Kubek Taty Dziadka od ciebie i twoch dzieci. 300ml "Najlepsze w tym..."

Kubek Taty Dziadka od ciebie i twoch dzieci. 300ml "Najlepsze w tym..."

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek z napisem: Najlepsze w tym, że mam Ciebie jako TATĘ, jest to, że moje dzieci mają Ciebie za DZIADKA.

Praktyczny prezent dla taty z okazji dnia ojca. Idealny dla taty, który jest też dziadkiem. Prezent od Ciebie i twoich dzieci. Tata będzie zachwycony, bo prezent będzie od wszystkich bliskich mu osób.

Dzięki możliwości dopisania dedykacji, Tata będzie wiedział, że kubek powstał specjalnie z myślą o nim. Możesz wpisać Wasze imiona, lub inne krótkie życzenia dla taty.

Możliwa zmiana napisu na napis od jednego wnuka, napisz o tym komentarz przy wyborze dostawy.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Taty - Dziadka od Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z napisem "Najlepsze w tym, że mam Ciebie jako Tatę, jest to, że moje dzieci mają Ciebie za Dziadka". Idealny na prezent na Dzień Taty - Dziadka, a także na inne okazje.

Możemy zmienić napis, na przykład dodać imię dziecka: "Najlepsze w tym, że mam Cię za Tatę, jest to że Lenka ma Ciebie za Dziadka" albo dodać dedykację z tyłu kubka. Napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia (3 krok- wybór dostawy), lub w opcji dopasowania.

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim, i ręcznie powielana (nie drukowana) na każdym kubku. Jest to napis/ grafika wykonane odręcznie, malowane pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

4 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także