Kubek z krową. "Good moorning". Fajna Krowa.
search
  • Kubek z krową. "Good moorning". Fajna Krowa.
  • Kubek z krową. "Good moorning". Fajna Krowa.
  • Kubek z krową. "Good moorning". Fajna Krowa.

Kubek z krową. "Good moorning". Fajna Krowa.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Zabawny Kubek z motywem krowy.

Zabawny Kubek z motywem krowy to doskonały sposób na rozpoczęcie każdego ranka z uśmiechem. Na tym kubku znajduje się rysunek wesołej krowy oraz napis "Good moorining!" – zabawne połączenie angielskiego "Good morning" i dźwięku "moo", który charakterystycznie odzwierciedla dźwięk wydawany przez krowy.

Ten kubek z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy i dodatkowo poprawi humor w trakcie porannej kawy lub herbaty. Jego komiczny motyw sprawia, że jest idealny jako prezent dla miłośników zwierząt i osób lubiących lekkie żarty.

Personalizowany kubek z motywem krowy.

Opcjonalnie, istnieje możliwość dodania dedykacji lub innego tekstu przy motywie krowy, co czyni ten kubek jeszcze bardziej personalizowanym i wyjątkowym.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.
  • Kubek biały porcelanowy.
  • Kubek o pojemności 300 ml.
  • Kubek ręcznie malowany.

Kubek z Krową zaprojektowany i wykonany w naszej pracowni Of Course Colours:

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany z krową i śmiesznym napisem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

G5P2003 krowa
2 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także