święta
search
  • święta
  • prezent na święta
  • ✍ Kubek świąteczny dla ukochanej osoby. ♪ All I want for christmas is You ♥
  • ✍ Kubek świąteczny dla ukochanej osoby. ♪ All I want for christmas is You ♥

✍ Kubek świąteczny dla ukochanej osoby. ♪ All I want for christmas is You ♥

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 7-14 dni

Romantyczny kubek świąteczny z napisem "All I want for Christmas is You"

  • Ręcznie malowany kubek porcelanowy o pojemności 300ml.
  • Fajny pomysł na prezent świąteczny dla sympatii.
  • Możliwość dopasowania, dopisania imienia lub dedykacji.

Lubisz gustowne, nieprzesadzone wzory? Szukasz kubka, który będzie wyglądał lepiej niż inne. Dzięki smukłemu fasonowi porcelany i ręcznemu napisowi wykonanemu specjalnie dla Ciebie przez artystkę z plastycznym wykształceniem, ten kubek jest wyjątkowy.

Obdarowana osoba będzie wiedziała, że kubek powstał specjalnie dla niej.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym kształcie z wygodnym uchem, ręcznie malowany. Z romantycznym napisem "All I want for Christmas is You"

5 Przedmioty

Opis

Wysokość
11 cm
Średnica górna
8,5 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
350 ml
Waga
ok. 260 gram

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to napis odręczny, malowany pędzlem.


Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Grafika na każdym kubku wykonana jest ręcznie - nie drukowana, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

KOLORY:
Kubek biały z reniferem malowanym czarnym konturem z czerwonym nosem.
UWAGA: Kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora.