kubek nauczycielki z przedszkola super moc
search
  • kubek nauczycielki z przedszkola super moc
  • Kubek nauczycielki przedszkola, pani przedszkolanki "Super Moc".
  • Kubek nauczycielki przedszkola, pani przedszkolanki "Super Moc".
  • Kubek nauczycielki przedszkola, pani przedszkolanki "Super Moc".
  • Kubek nauczycielki przedszkola, pani przedszkolanki "Super Moc".
  • dedykacja na kubku dla nauczyciela przedszkola przedszkolanki, żłobka

Kubek nauczycielki przedszkola, pani przedszkolanki "Super Moc".

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki Dostawa w ciągu 3 - 7 dni roboczych

Kubek dla przedszkolanki.

Kubek na podziękowanie dla nauczycielki przedszkola, cioci, pani.

Pragniesz podziękować ukochanej Cioci lub Pani z przedszkola w imieniu swoim i swojego dziecka. Chcesz sprawić miły upominek nauczycielowi przedszkola na dzień nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Nie musisz już dalej przeglądać internetu. Ten kubek, to świetny pomysł na upominek, a dzięki możliwości personalizacji, będzie on upominkiem od serca, który spodoba się nauczycielce.

  • możliwa zmiana napisu na "NAUCZYCIELKĄ", "CIOCIĄ"
  • możliwe dopisanie dedykacji


Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Taki kubek na pewno sprawi przyjemność każdemu kto uczył młodych ludzi.

Kubek z kolorowym napisem, porcelanowy, biały, ręcznie malowany z podziękowaniem dla nauczyciela przedszkola.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Autorski projekt napisu:
Treść powiedzenia umieszczona na kubku to znana sentencja porównująca nauczyciela do superbohatera, nieznanego autora, układ napisu i jego typografia jest zaprojektowana i ręcznie wykonana w naszej pracowni.


KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami monitora, lub wyświetlacza, oraz tym, że monitor i wyświetlacz świeci swoim światłem.

1
3 Przedmioty

Zobacz także