Kubek dla Taty - Dziadka. Ogłoszenie ciąży. "Najlepszy Tata awansował na najleszego Dziadka"
search
  • Kubek dla Taty - Dziadka. Ogłoszenie ciąży. "Najlepszy Tata awansował na najleszego Dziadka"
  • Kubek dla Taty - Dziadka. Ogłoszenie ciąży. "Najlepszy Tata awansował na najleszego Dziadka"

Kubek dla Taty - Dziadka. Ogłoszenie ciąży. "Najlepszy Tata awansował na najleszego Dziadka"

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Pomysł na prezent dla taty, który zostanie dziadkiem.

Kubek dla Taty Dziadka.

Kubek porcelanowy 300 ml.
Polska porcelana wysokiej jakości.
Posiada atest higieniczny.

Starannie ręcznie malowany.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z napisem "Najlepszy Tata, który awansował na Najlepszego Dziadka."

Możliwość kupienia kubka dla Taty w tym samym stylu, lub zamówienia zestawu taniej.

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim, i ręcznie powielana (nie drukowana) na każdym kubku. Jest to napis/ grafika wykonane odręcznie, malowane pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Kolory:
Kubek jest biały, a napis czarny z czerwonymi sercami, kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od ustawień monitora.

1 Przedmiot

Zobacz także