kubek dobrego nauczyciela życzenia dla nauczyciela
search
  • kubek dobrego nauczyciela życzenia dla nauczyciela
  • kubek dla nauczyciela liceum
  • kubek dla nauczyciela liceum
  • dedykacja dla nauczyciela życzenia dla nauczyciela kubek
  • dedykacja dla nauczyciela życzenia dla nauczyciela kubek
  • dedykacja dla nauczyciela życzenia dla nauczyciela kubek

Kubek nauczyciela. Życzenia dla nauczyciela. Dobry nauczyciel.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Wyjątkowy kubek dla nauczyciela.

Wyróżnij się, wręczając ulubionemu nauczycielowi kubek z pięknym napisem na czasie.

Dobry nauczyciel nie tylko dba o to, aby zrealizować program, ale często też wkłada w serce by nauczyć młodych ludzi samodzielnego myślenia. Jeśli Wasz wychowawca jest taką osobą, ten kubek przypadnie mu do gustu. Poczuje satysfakcje z tego, że jego wysiłek został zauważony, a Wasza klasa będzie mieć niebanalny prezent na zakonczenie roku szkolnego, dzień nauczyciela, klasowe mikołajki, lub z okazji odejścia nauczyciela na emeryturę.

  • Dołącz herbatę i wybierz pudełko z wioliną, by stworzyć wyjątkowy box prezentowy.

Zapakujemy wszystko pięknie, by bezpiecznie dostało do Ciebie i zrobiło przy otwieraniu efekt "WOW".Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Personalizowany kubek dla nauczyciela.

Na kubku dodatkowo możemy umieścić Twoją dedykację. Obdarowany nauczyciel, będzie wiedział, że kubek został namalowany specjalnie dla niego. Satysfakcja z tego, że ktoś postarał się by specjalnie dla niego wykonano daną rzecz jest ogromna. wy poczujecie dumę przy wręczaniu, a nauczyciel szczęście przy otwieraniu prezentu.

kubek 300ml kubek do zmywarki

  • Kubek nadaje się do zmywarki, ale jego żywotność przedłużyć może mycie ręczne.
  • Nie należy używać ostrych przedmiotów do czyszczenia powierzchni wzoru.
  • Wysokość 9,5cm - mieści się w większości ekspresów.
1
5 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także


Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.
KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami monitora, lub wyświetlacza.

Autorska grafika:

Współpracujesz z artystką, która ręcznie maluje ten kubek specjalnie dla ciebie.

Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest malowana farbą przy użyciu pędzla.
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą.