• Pakiet
Kubek Babci i Dziadka. Dziękuję Ci, że jesteś.
search
  • Kubek Babci i Dziadka. Dziękuję Ci, że jesteś.
  • zestaw prezentowy dla babci i dziadka
  • Kubek Babci i Dziadka. Dziękuję Ci, że jesteś.

Kubek Babci i Dziadka. Dziękuję Ci, że jesteś.

115,00 zł

Zamiast 118,00 zł

Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Prezent dla babci i dziadka. Zestaw dwóch ręcznie malowanych kubków.

2 kubki porcelanowe o pojemności 300 ml każdy ręcznie malowany.

Kubek dla Babci i Dziadka w tym samym stylu.

Bezpłatna personalizacja - możliwość dopisania dedykacji na kubkach.

Można myć w zmywarce.

Ten pakiet zawiera

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+15,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Dla Babci i Dziadka od Of Course Colours

2 Kubki porcelanowe, białe, ręcznie malowane o pojemności 300 ml każdy. Solidne z  wygodnym uchwytem. Na kubkach napisane jest: "Dziękuję Ci BABCIU, że jesteś." (na Kubku dla Babci), "Dziękuję Ci DZIADKU, że jesteś." (na Kubku dla Dziadka . Idealny na prezent na Dzień Babci i Dziadka, a także na inne okazje.

Możemy zmienić napisy, albo dodać dedykację z tyłu kubka. Napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia (3 krok- wybór dostawy), lub w opcji dopasowania.

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim, i ręcznie powielana (nie drukowana) na każdym kubku. Jest to napis/ grafika wykonane odręcznie, malowane pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Kolory:
Kubek jest biały z czarno - czerwonym napisem, kolory mogą minimalnie różnić się w zależności od ustawień monitora.

003
3 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także