Kubek najlepsza babcia na świecie. Kubek babci.
search
  • Kubek najlepsza babcia na świecie. Kubek babci.
  • prezent dla babci kubek z napisem
  • Kubek z napisem najlepsza babcia na świecie
  • Kubek Babci. Najlepsza Babcia na świecie, dziękuję, że jesteś.
  • Kubek Babci. Najlepsza Babcia na świecie, dziękuję, że jesteś.
  • pakowanie na prezent, ładnie zapakowany prezent dla babci

Kubek Babci. Najlepsza Babcia na świecie, dziękuję, że jesteś.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek porcelanowy 300 ml

Ręcznie malowany.

Kubek z podziękowaniem dla najlepszej Babci.

Bezpłatna personalizacja - możliwość dopisania dedykacji.

Produkt zapakowany w białe pudełko.

Można myć w zmywarce.Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek najlepszej Babci od Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z napisem "Najlepsza Babcia na świecie, dziękuję, ci że jesteś". Idealny na prezent na Dzień Babci, a także na inne okazje.

Możemy zmienić napis, albo dodać dedykację z tyłu kubka. Napisz nam o tym w uwagach (ramka dopasowania) lub w komentarzu do zamówienia (3 krok- wybór dostawy), lub w opcji dopasowania.

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim, i ręcznie powielana (nie drukowana) na każdym kubku. Jest to napis/ grafika wykonane odręcznie, malowane pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Kolory:

Kubek jest biały, a napis czarny z czerwonymi sercami, kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od ustawień monitora.

5 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także