Super Mama. Prezent dla Mamy. Kubek z dedykacją.
search
  •  Super Mama. Prezent dla Mamy. Kubek z dedykacją.
  •  Super Mama. Prezent dla Mamy. Kubek z dedykacją.

Super Mama. Prezent dla Mamy. Kubek z dedykacją.

50.00
Tax included Shipping excluded Standardowa wysyłka 3 -14 dni robocze. Wydłużony czas oczekiwania.

Wysyłka: 1-2 dni robocze.
Dostawa kurierem DHL:1-2 dni robocze.

Kubek biały porcelanowy.

Ręcznie malowany.

Pojemność 300 ml.

Z napisem " Mam swoją superbohaterkę nazywa się Mama; Super Mama"  i grafiką nawiązującą do superbohaterki

Możliwość dedykacji z tyłku kubka.

Quantity
Dostępny

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany. Z napisem "Mam swoją superbohaterkę nazywa się Mama; Super Mama" 

Możliwość wykonania dedykacji na kubku,  jeśli mamy na drugiej stronie umieścić dedykację prosimy o informację w komentarzu do zamówienia (3 krok przy wyborze opcji dostawy) lub w odpowiedzi na maila potwierdzającego zamówienie. Można się także z nami skontaktować telefonicznie.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

1
3 Items

You might also like