kubek dla pradziadka, prezent dla pradziadka, kochany pradziadek
search
  • kubek dla pradziadka, prezent dla pradziadka, kochany pradziadek
  • kubek dla pradziadka, prezent dla pradziadka, kochany pradziadek dzień dziadka
  • kubek dla pradziadka, prezent dla pradziadka, kochany pradziadek

Duży Kubek dla pradziadka "Kochany pradziadek". Fajny pomysł na podziękowanie lub prezent.

69,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Duży kubek dla pradziadka. 400ml. Męski fason.
Posiada atest higieniczny.

Kubek, prezent, podziękowanie dla Pradziadka

Możliwość personalizacji i dopisania imienia, lub prostej dedykacji z drugiej strony lub na spodku - w przypadku filiżanek.

Kubek pakowany jest w zwykłe pudełko na kubek,
możliwość dokupienia pudełka kartonikowego wypełnionego wioliną.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+8,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek dla pradziadka - Personalizowany, solidny i męski fason.

Kubek jest starannie zapakowany w zwykłe pudełko na kubek, a dla jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu, istnieje opcja dokupienia pudełka kartonikowego wypełnionego wioliną. Będzie to nie tylko piękny prezent, ale także wyraz wdzięczności dla pradziadka za jego miłość, troskę i nieocenione wsparcie.

Solidny kubek z dedykacją dla kochanego pradziadka.

Niezwłocznie podziękuj swojemu pradziadkowi za wszystko, co dla ciebie zrobił, przy pomocy tego wyjątkowego kubka. Niech ten kubek stanie się jego ulubionym przedmiotem, który będzie przypominał mu o Twojej miłości i docenieniu.

Zamów ten duży kubek dla pradziadka już dziś i spraw, by ten gest był niezapomnianym prezentem, który zostanie ceniony przez długie lata.

2 Przedmioty

Opis

Pojemność
400 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.