Oryginalny prezent na ślub wyróżni Cię spośród gości! Sprawdź, jak go wybrać
Zamieszczony przez      04/25/2022 14:44:25     Pomysły na upominki na różne okazje.    Komentarze 0
Oryginalny prezent na ślub wyróżni Cię spośród gości! Sprawdź, jak go wybrać

Ślubne trendy, czyli jakie upominki są na topie 

Chociaż wśród prezentów dla nowożeńców na pierwszym miejscu niezmiennie (i niezależnie od sezonu ślubnego) plasuje się gotówka, coraz większa liczba osób chce obdarować Młodą Parę drobiazgiem, który z czasem zyska wartość sentymentalną. Taki upominek powinny wyróżniać:

- możliwość praktycznego wykorzystania. Obdarowując nowożeńców tzw. zbieraczem kurzu, możesz mieć pewność, że ten w najlepszym wypadku wyląduje w piwnicy. Zdecydowanie lepszym wyborem okażą się praktyczne gadżety, jednocześnie będące pamiątką tego dnia. 

- pełna personalizacja. Wybierając oryginalny prezent na ślub, zadbaj o jego personalizację. W ten sposób pokażesz Młodej Parze, jak duże było Twoje zaangażowanie w przygotowanie niespodzianki.

- modny design. Szukając ciekawego upominku, koniecznie kieruj się trendami. Co jest teraz w modzie? Minimalizm, nowoczesne czcionki, imitujące pismo ręczne i możliwość praktycznego użycia to podstawowe cechy prezentów na topie.  

Oryginalny prezent na ślub. Postaw na personalizowane gadżety

Modny i oryginalny prezent na ślub nie musi być ani kosztowny, ani trudno dostępny. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy szereg niebanalnych propozycji. Wśród nich znalazły się:

- personalizowane kubki lub filiżanki. Praktyczne, stylowe i szalenie modne – białe kubki lub filiżanki z imionami nowożeńców, zabawnymi sentencjami albo minimalistyczną grafiką nie bez powodu cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Idealne jako samodzielny upominek, sprawdzą się również jako… alternatywa dla koperty! 

- personalizowane poduszki. Miękkie i stylowe, mogą zawierać nie tylko imię małżonków, ale również – datę ślubu. Będą ciekawym uzupełnieniem większego prezentu i naprawdę świetnie sprawdzą się w małżeńskiej sypialni. Tym bardziej że proponowana grafika doskonale współgra ze stylistyką nowoczesną, boho, a nawet skandynawską. 

Related Products

Powiązane Artykuły:

Wszystkie Wpisy

Komentarze ()

Napisz odpowiedź