• Pakiet
Kubki mama MORS, Tata MORS. Prezent dla mamy i taty którzy morsują
search
  • Kubki mama MORS, Tata MORS. Prezent dla mamy i taty którzy morsują
  • Prezent dla mamy która morsuję. Kubek z mamą morsem
  • Prezent dla taty, który morsuje. Kubek z grafiką taty morsa. Wąsy

Zestaw kubków: mama MORS, tata MORS. Kubek dla mamy i taty. Morsowanie.

115,00 zł

Zamiast 118,00 zł

Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Wspólny prezent dla Mamy i Taty.

Kubki dla rodziców, którzy morsują.

Kubki porcelanowe białe ręcznie malowane 2x 300ml - możliwość kupna pojedynczego kubka dla mamy i taty.

Morsowanie to świetna sprawa, podobno kto morsuje ten nie choruje, taki kubek to świetny prezent KAŻDEJ mamy i KAŻDEGO taty, który uprawia morsowanie.

Możliwa zmiana napisu:

Mama i tata na inne: żona - mąż, siostra - brat, babcia - dziadek, lub dodanie imienia kobiety lub mężczyzny np Ania MORS, Piotrek MORS. Jeśli chcesz zmienić ten napis dodaj komentarz przy wyborze dostawy.

Możliwe dopisanie dedykacji z drugiej strony każdego kubka.

Ten pakiet zawiera

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+15,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Możliwość personalizacji:
Kubeczek z przyjemnością spersonalizujemy bez dodatkowych opłat  napisz nam o tym w komentarzu  (3 krok - wybór sposobu dostawy) do zamówienia lub w polu dopasowania. Koniecznie zapisz dopasowanie. Treść dopasowania powinna się znaleźć w mailu potwierdzającym zamówienie. - Zgodnie z Art. 38. punkt 3 prawa konsumenta - Przedmioty personalizowane nie podlegają prawu odstąpienia od umowy.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami, należy też unikać bardzo intensywnych programów zmywania.
Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Autorska grafika:
Typografia napisu i grafika morsa jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to napis i grafika wykonana odręcznie, malowana pędzlem.

Cena dotyczy jednego zestawu - 2 kubków. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Kolory:
Kubek jest biały, a napis czarny z czerwonym serduszkiem, wyświetlane  na monitorze kolory kolory mogą się, różnić w zależności od ustawień monitora.

2 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także