Kubek matematyka z cytatem. W każdej wiedzy jest tyle prawdy ile jest w niej matematyki. Kubek Prezent dla Nauczyciela Matematyki
search
  • Kubek matematyka z cytatem. W każdej wiedzy jest tyle prawdy ile jest w niej matematyki. Kubek Prezent dla Nauczyciela Matematyki
  • Kubek matematyka cytat Kant Kubek Prezent dla Nauczyciela Matematyki
  • Kubek nauczyciela matematyki. Kubek Prezent dla Nauczyciela Matematyki
  • Życzenia dla nauczyciela matematyki. Kubek Prezent dla Nauczyciela Matematyki

Kubek Prezent dla Nauczyciela Matematyki

42,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 2 - 9 dni roboczych

Kubek porcelanowy, ręcznie malowany 300 ml. Nadaje się do zmywarki.

Piękne podziękowanie dla nauczyciela matematyki.

Każdy nauczyciel matematyki zna ten cytat. Pewnie nieraz słyszeliście go na lekcjach.

Teraz Wasz ulubiony nauczyciel matematyki, postawi ten kubek na biuru i gotowe. Wszyscy będą wiedzieć, jaki przedmiot jest najważniejszy.

Matematyczny akcent literki "a", to ukłon w stronę ścisłego umysłu, który na pewno zorientuje się co to za znak.

Możliwość dopisana dedykacji.

Dzięki takiej dedykacji, możecie wyrazić jeszcze więcej pozytywnych emocji, a Wasz nauczyciel będzie wiedział, że ten kubek powstał specjalnie z myślą o nim.

Ilość
Dostępny

Kubek dla Nauczyciela Matematyki Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z pięknym podziękowaniem za pracę nauczyciela matematyki. Możemy dla Ciebie dopisać dedykację z drugiej strony kubka (przykład na zdjęciu)- daj nam znać o tym w komentarzu do zamówienia przy wybieraniu sposobu dostawy (3 krok finalizacji zamówienia).

Dedykacja - podaj swoje dostosowanie w komentarzu do zamówienia przy wyborze opcji dostawy.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

1
3 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także