Duży kubek z napisem
search
  • Duży kubek z napisem
  • Duży czarny kubek z napisem

Mój kubek jest lepszy niż twój. Duży kubek 400ml.

69,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

UWAGA! To nie jest kubek polityczny ;)

DUŻY SOLIDNY Kubek porcelanowy biały 400 ml.

Ręcznie malowany z napisem:

"MÓJ KUBEK JEST LEPSZY NIŻ TWÓJ"

Kubeczek można zmywać w zmywarce.

Kubek czarny tylko dla napojów do max temp. z napisem

Pojemność i fason: Kubek porcelanowy 400 ml (pękaty)
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Kolory:
Kubek jest biały, a napis czarny kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od ustawień monitora.

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Autorska typografia:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to napis i grafika wykonana odręcznie, malowana pędzlem.


3
2 Przedmioty