kubek prezent dla księgowej
search
  • kubek prezent dla księgowej

Kubek Siostry Księgowej.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek porcelanowy.

Ręcznie malowany.

Prezent dla siostry, która jest księgową.

Z napisem "Dobra księgowa to skarb, ale dobra siostra to największe szczęście"

Możliwość dopasowania napisu lub dopisania dedykacji z drugiej strony.

Pojemność 300 ml.

Produkt zapakowany w białe pudełko. 

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany. Z napisem "Dobra księgowa to skarb, ale dobra siostra to największe szczęście"

Autorska grafika i typografia:
Układ napisu i elementy graficzne są zaprojektowane w naszej pracowni i ręcznie powielane (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to malunek i pismo odręczne farbą i pędzlem.

Możliwa dedykacja:
Na kubku możemy umieścić dedykację lub dostosować napis dla Ciebie, na przykład jeśli twoja siostra wykonuje inny zawód. (Na przykład: Dobra nauczycielka to skarb, ale dobra siostra to największe szczęście, lub Dobra położna to skarb, ale dobra siostra to największe szczęście. itp...) Napisz nam o tym w polu dopasowania, lub w komentarzu do zamówienia przy wyborze opcji dostawy - upewnij się że wcisnąłeś przycisk [zapisz dostosowanie] - potwierdzenie dedykacji powinno być w mailu podsumowującym Twoje zamówienie.
 
Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

G2P1012 siostry
5 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8,5 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram