Kubek matematyka z cytatem. W każdej wiedzy jest tyle prawdy ile jest w niej matematyki.
search
  • Kubek matematyka z cytatem. W każdej wiedzy jest tyle prawdy ile jest w niej matematyki.
  • Kubek matematyka na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego
  • Kubek dla nauczyciela matematyki. Koniec szkoły.
  • Życzenia dla nauczyciela matematyki na koniec szkoły.

Kubek Prezent dla Nauczyciela Matematyki

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Piękne podziękowanie dla nauczyciela matematyki.

Kubek z cytatem Kanta "W każdej wiedzy jest tyle prawdy, ile jest w niej matematyki."

Szukasz idealnego prezentu dla swojego ulubionego nauczyciela matematyki? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - kubek z unikalnym cytatem Kanta: W każdej wiedzy jest tyle prawdy, ile jest w niej matematyki.

Ten piękny kubek to nie tylko praktyczny przedmiot codziennego użytku, ale również wyraz uznania dla pasji i zaangażowania nauczyciela w przekazywanie wiedzy matematycznej. Każdy nauczyciel matematyki zna ten inspirujący cytat i nieraz słyszeliście go na lekcjach. Teraz Twój ulubiony nauczyciel matematyki będzie mógł postawić ten kubek na biurku i podkreślić, jak ważnym przedmiotem jest matematyka.

kubek porcelanowykubek na kawę kubek do zmywaki

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek dla Nauczyciela Matematyki Of Course Colours

To niezwykłe podziękowanie dla nauczyciela matematyki będzie doskonale pasować zarówno do domu, jak i do biura. Niech ten kubek stanowi wyjątkową ozdobę na biurku nauczyciela, przypominając mu o jego znaczącej roli w kształtowaniu umysłów i rozwijaniu pasji matematycznych u swoich uczniów.

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla nauczyciela matematyki, to kubek z cytatem Kanta jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Wyraź swoją wdzięczność i podziękowanie w sposób, który będzie wyjątkowy i jednocześnie praktyczny. Zamów ten kubek już teraz i spraw, aby Twój ulubiony nauczyciel matematyki czuł się doceniony i inspirujący każdego dnia.

1
3 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.