prezent kubek dla mamy teściowej z nadrukiem
search
  • prezent kubek dla mamy teściowej z nadrukiem
  • kubek prezent dla mamy teściowej nadruk najlepsza mama na świecie a do tego super teściowa
  • kubek prezent dla mamy teściowej. kubek z nadrukiem
  • kubek dla mamy teściowej. Prezent dla mamy

Kubek najlepszej mamy super teściowej. Prezent. Podziękowanie.

29,99 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Ten ceramiczny kubek jest nie tylko praktycznym przedmiotem, ale również wyjątkowym prezentem dla Twojej Mamy - Teściowej. Dzięki swojej wysokiej jakości wykonania, ten kubek będzie cieszyć przez wiele lat.

Na przodzie kubka znajduje się napis, który rozpromieni uśmiech na twarzy obdarowanej. "Najlepsza mama na świecie, a do tego super teściowa" - to wyjątkowe słowa, które wyrażają pełne podziwu i wdzięczności uczucia.

Niech ten kubek stanie się ulubioną częścią porannych rytuałów Twojej Mamy i Teściowej, przypominając im o ich niezastąpionym miejscu w Twoim sercu. To gest, którym możesz wyrazić swoją miłość i docenienie dla nich, a jednocześnie dostarczyć im codzienną radość i ciepło.

kubekc eramiczny kubek do zmywarki kubek domikrofali kubek na kawę herbtaę

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek ceramiczny, śnieżnobiały, z napisem dla najlepszej mamy i super teściowej. Idealny, jako podziękowanie w dniu ślubu, w którym mama staje się teściową, lub jako prezent na Dzień Mamy 26 maja, Dzień Teściowej 5 marca, lub na każdą inna okazję.

Ale to nie wszystko! Druga strona kubka czeka na personalne życzenia, które możesz dodać. Możesz napisać swoje wyjątkowe słowa, które będą pełne miłości, szacunku i wdzięczności. To spersonalizowane życzenia z pewnością dopełnią ten prezent i sprawią, że Mama i Teściowa poczują się wyjątkowo.

Jest idealny do codziennego picia ulubionej kawy lub herbaty. Dzięki utwardzonej powłoce, nadaje się do zmywarki, co sprawia, że użytkowanie go jest wygodne i bezproblemowe.

Daj swojej Mamie i Teściowej powód do uśmiechu, ofiarując im ten piękny kubek z wyjątkowym nadrukiem. Niech poczują się docenione i kochane każdego dnia, gdy sięgają po ten kubek pełen miłości i wdzięczności.

Jeżeli twoja mama jest super teściową, a twoja teściowa super mamą to idealny upominek dla Niej.

----------------------- DEDYKACJA -------------------------

- Możliwe bezpłatne dopisanie dedykacji z drugiej strony kubka.
- Np. dodatkowego podziękowania od Pary Młodej w Dniu ślubu lub innych życzeń.

- Możliwe dopisanie imienia Mamy.

 - Jeśli chcesz dopisać dedykację, zapisz swoje dostosowanie w komentarzu do zamówienia, przy wyborze opcji dostawy.

Dodając dedykację do kubka, jest to produkt wykonany na indywidualne zamówienie i nie podlega prawu odstąpienia od umowy (szczegóły w regulaminie)
Jeśli zamawiasz kubek standardowy (bez zmian) obowiązuje 14 dniowy okres odstąpienia od umowy.

---------------------------------------------------------------------

Autentyczne zdjęcia kubków. 

Dzięki temu możesz mieć pewność, że kubek będzie wyglądał tak jak w ofercie.

---------------------------------------------------------------------

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Każdy nasz wzór projektowany przez grafika z plastycznym wykształceniem. Wzór sublimowany jest na każdym egzemplarzu kubka osobno. Podlega kontroli jakości. 
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie wzorów i zdjeć.

Historia tego wzoru:

Ten  wzór zaprojektowana został jako odpowiedź dla osób szukających uniwersalnego upominku dla mamy, która jednocześnie jest teściową. Pierwotnie większość wzorów wykonywaliśmy dla mamy lub dla teściowej osobno, ale połączenie tej treści pozwoliło na stworzenie trafionego prezentu dla każdej super kobiety, mamy i jednocześnie teściowej, tak że prezent może być podarunkiem nie tylko od dziecka ale również od synowej lub zięcia. Nikt nie czuje się pominięty, a obdarowana osoba jest podwójnie doceniona. 

Napis wykonany z użyciem czcionek nawiązujących do naszych ręcznie malowanych kubków.

Możliwe również wykonanie klasycznego kubka ręcznie malowanego na porcelanie, co sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej unikatowy i oryginalny.

---------------------------------------------------------------------

O kubkach:

Nasze kubki, to najwyższej jakości ceramika, pokryta dodatkową powłoką zapewniająca odporność na mycie w zmywarce. Specjalna powłoka zapewnia trwałe pełne kolorów i szczegółów wzory.

Kubki ceramiczne przeznaczone do sublimacji mogą posiadać mikro niedociągnięcia w powłoce charakterystyczne dla procesu ich wytwarzania. Nie wpływają one na użytkowanie i jakość produktu i nie są podstawą do reklamacji. Aby zminimalizować występowanie drobnych niedociągnięć, używamy nieco droższych, ale bardziej selekcjonowanych kubków. Dzięki temu, takie niedociągnięcia zdarzają się bardzo sporadycznie lub są niezauważalne.

UWAGA KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami i jakością monitora.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:

Kubki wykonane techniką sublimacji. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony jest osobno. Przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór transferowany jest pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na zdjęciach.

---------------------------------------------------------------------

Użytkowanie:

Kubki nadają się do kontaktu z napojami gorącymi i zimnymi.

Nadają się do zmywania w zmywarce.

Można używać i cieszyć się nimi codziennie :)

11 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika

Zobacz także