kubek dla taty prezent dla taty
search
  • kubek najlepszego taty
  • duży kubek dla taty czarny kubek
  • kubek dla taty prezent dla taty
  • czarny kubek dla taty najlepszy tata na świecie
  • kubek dla taty z dedykacją

Kubek dla taty. Czarny kubek. 300 lub 450 ml. Duży kubek.

39,99 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek na prezent dla taty.

Kubek życzeniami na dzień ojca: Za miłość, cierpliwość i wsparcie, najlepszemu TACIE na świecie.

Wyobraź sobie, że ten kubek jest pierwszą rzeczą, po którą sięga rano Twój tata.  Pomyśl jak będzie mu miło z niego pić poranną kawę lub herbatę. Za każdym razem gdy sięgnie po kubek przeczyta te piękne i wzruszające życzenia i pomyśli o Tobie. Kubek będzie pamiątką, na lata, gdyż napis wytrzymuje wielokrotne mycie w zmywarce.

kubek dla taty do zmywarki kubek dla taty

Może to być prezent z okazji dnia ojca, na urodziny taty, czy na święta. Jeśli dodasz personalną dedykację będzie to wyjątkowy prezent od serca, a twój Tata będzie wiedział, że kubek powstał specjalnie z myślą o nim.

Pojemność i fason: Kubek ceramiczny 300 ml czarne ucho i wnętrze.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek multikolor, ceramiczny, biały z czarnym uchem i wnętrzem, z wzorem nanoszonym techniką sublimacji.

Pojemność 300 lub 450ml.

Kubek może być pięknym podziękowaniem dla Twojego TATY lub męża jako prezent od Ciebie i dzieci  na Dzień Ojca 23 czerwca, a także na każdą inna okazję.

Autentyczne zdjęcia kubków. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kubek będzie wyglądał tak jak w ofercie.

---------------------------------------------------------------------

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Wzór sublimowany jest na każdym kubku. 
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie.

Historia tego wzoru:

Ten ozdobny napis powstał jako odpowiedź na prośbę kilkuletniej dziewczynki jej mamy jako prezent na Dzień Ojca. Córeczka, chciała, aby na kubku było coś więcej niż tylko napis, że ej tata jest najlepszy. Ta treść podziękowań oddaje to co można najcenniejszego dać własnemu dziecku, miłość, cierpliwość ( o którą czasem jest bardzo trudno ;) ) i wsparcie. Dzięki takim cechom staje się najlepszym tatą dla swojego dziecka. Warto za to podziękować, by zobaczyć uśmiech całej rodziny.

---------------------------------------------------------------------

O kubkach:

Nasze kubki, to najwyższej jakości ceramika, pokryta dodatkową powłoką zapewniająca odporność na mycie w zmywarce. Specjalna powłoka zapewnia trwałe pełne kolorów i szczegółów wzory.

Kubki ceramiczne przeznaczone do sublimacji mogą posiadać mikro niedociągnięcia w powłoce charakterystyczne dla procesu ich wytwarzania. Nie wpływają one na użytkowanie i jakość produktu i nie są podstawą do reklamacji. Aby zminimalizować występowanie drobnych niedociągnięć, używamy nieco droższych, ale bardziej selekcjonowanych kubków. Dzięki temu, takie niedociągnięcia zdarzają się bardzo sporadycznie lub są niezauważalne.

UWAGA KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami i jakością monitora.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:
Kubki wykonane techniką sublimacji. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony osobno, przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór na kubku jest transferowany pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice, każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na prezentowanych zdjęciach.

---------------------------------------------------------------------

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi.

Kubki multikolor, zalecane mycie ręczne.

Idealne do codziennego użytkowania. 

1 Przedmioty

Opis

Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika