Kubek dla Najlepszej Dziewczyny na Świecie
search
  • Kubek dla Najlepszej Dziewczyny na Świecie
  • Kubek dla Najlepszej Dziewczyny na Świecie

Kubek dla Najlepszej Dziewczyny na Świecie

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 7-14 dni

Kubek porcelanowy 300 ml.

Ręcznie malowany.

Kubek dla dziewczyny.

Kubek z napisem Najlepsza Dziewczyna Na Świecie.

Prezent pakowany w białe pudełko.

Można zmywać w zmywarce.

Możliwość dopisania dedykacji po drugiej stronie kubka.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml o wygodnym klasycznym kształcie, z napisem "Najlepsza dziewczyna na świecie " ozdobiony serduszkam, możeszmy dopisać dedykację po drugiej stronie kubka, napisz nam jaką w komentarzu do zamówienia(3 krok- wybór sposoby dostawy)

Metoda wykonania:

Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

dziewczyna01
3 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram