Kubek z napisem biec to móc! Prezent dla biegacza.
search
  • Kubek z napisem biec to móc! Prezent dla biegacza.

Kubek biegacza. "Biec to móc"

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Prezent dla mężczyzny, chłopaka, który biega.

Kubek biegacza.

Pojemność 300ml

Biała porcelana, czarny napis.

Z napisem i sylwetką biegnącego mężczyzny
Napis powstał z myślą co daje bieganie? Przede wszystkim daje moc do dalszego działania, pozwala przełamywać trudności, pokonywać własne ograniczenia, to wszystko zamknęliśmy w sentencji: "Biec to móc. Autorska typografia podkreśla słowo BIEC, jako to jest tu największą pasją.

Fajny prezent dla biegacza.

Możliwość dopisania dedykacji po drugiej stronie kubka.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Czy biegacze piją kawę i herbatę?

Ze względu na swoje właściwości często dla biegaczy polecana jest herbata z lipy, lub herbata zielona. Taki kubek jest idealny na herbatę dla biegacza. Z kolei kawa zawierająca kofeinę jest jedną z najlepiej przetestowanych substancji wspomagających sportowców. Dowiedziono, że ma ona właściwości okresowo poprawiające wydolność (nawet o 10%). Ponadto ma działanie rozkurczowe dzięki czemu obniża napięcie w mięśniach oraz powoduje rozkurcz oskrzeli (lepsza wydolność oddechowa).

Nasz kubek to zatem idealny prezent dla mężczyzny uprawiającego biegi, porcelana wysokiej jakości długo utrzymuje ciepło napoju, a motywujący napis o bieganiu uprzyjemni moment picia ulubionego naparu.

Możliwość dedykacji:
Kubek może być prezentem z okazji ukończenia jakiegoś ważnego biegu, urodzin lub z innej okazji, możemy napisać dedykację po drugiej stronie. Jeśli chcesz taką dedykację napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia przy wyborze opcji dostawy.

 

9 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także

Metoda wykonania:
Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany. Napisy i grafiki namalowane są na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. 

Kolory:
Biała porcelana, czarny napis.
Mogą wystąpić minimalne różnice w kolorystyce, co wynika z indywidualnych ustawień monitora.