Wg Hobby

Znajdziesz tutaj propozycję kubków ręcznie malowanych na prezent związanych z Twoim lub Twoich znajomych hobby. Mamy prezenty dla szydełkujących, biegaczek, biegaczy i najnowsze propozycję dla uwielbiających chłodne kąpiele "Morsów"

Podkategorie

 • Szydełkowanie
 • Bieganie
 • Kawa i Herbata
 • Morsowanie

  Morsowanie – aktywność, którą warto nagradzać

  Jedną z popularniejszych form spędzania czasu zimą, jest morsowanie. Ostatnie lata przyniosły prawdziwy wysyp chętnych, którzy próbują swoich sił w tym sporcie. Każdy, kto połknie bakcyla, mówi o tym głośno i z radością. Jest to coś, czym warto się chwalić, zwłaszcza że nie chodzi tylko o samą modę. To doskonały sposób na zachowanie zdrowia i wzmocnienie całego organizmu. Kubki z motywami morsów i dedykacją są więc przyjemnym dla oka gadżetem, jaki powinien trafić do każdego amatora kąpieli w zimnej wodzie.

  Kubki potwierdzające prawdziwą pasję 

  Morsowanie nie należy do łatwych aktywności. Dlatego osoby, którym uda się przełamać wewnętrzny opór bardzo chętnie o tym mówią. W tych chwaleniu się nie ma niczego złego, a można to robić na różne sposoby. Personalizowane kubki są jednym z nich. Możesz dyskretnie zwrócić uwagę na swoją pasję, co być może skłoni innych do tej zdrowej aktywności. 

  Oferowane w tej kategorii produkty wykonane zostały z trwałej porcelany. Całość jest ręcznie malowana, jednak nie musisz obawiać się o jakość i śmiało wkładać je do zmywarki. Zobacz, który motyw spodoba Ci się najbardziej!

 • Motocykle

  Szukasz prezentu dla motocyklisty.

  Świetnie! To "Lewa w Górę!"

  To pozdrowienie motocyklistów, które jest nam dobrze znane. Projektantka naszych wzorów, sama jest motocyklistką, zatem kto jak kto, ale motocyklista na pewno stworzy coś co przypadnie do gustu innym fanom motoryzacji.

  Znajdziesz tu upominki dla fanów motocykli

  zarówno sportowych jak i turystyków, a także chooperów.  Kubki z tekstami, które rozbawią, poruszą, zmotywują. Grafiki, które z dumą będą prezentować przynależność do tego zacnego grona.

 • Gotowanie

Jest 22 produktów.

Wyświetlono 1-12 of 22 produkt(ów)

Aktywne filtry