Prezent dla nauczyciela w szkole

Prezenty dla nauczyciela na koniec roku szkolnego lub dzień nauczyciela.

Ktoś Powiedział, że Szkoła Podstawowa uczy, a Liceum nabija głowę niepotrzebną wiedzą. Nie wiem ile w tym prawdy, ale nikt z nas nie wie co i kiedy może się naszym dzieciom przydać w życiu dorosłym, dlatego jako rodzice chcemy by nasze dzieci poznały w tym ważnym czasie jak najwięcej skorzystały z okazji poznania różnych tematów i zdobyły szerokie umiejętności. 

Chcąc podziękować tym, którzy spędzają czas i uczą nasze przyszłe pokolenia, lekarzy prawników programistów, inżynierów, aktorów, sprzedawców, kierowców i wielu innych Podziękuj nauczycielom w wyjątkowy i trwały sposób. Spraw mu ładnie zaprojektowany Filiżankę lub kubek z napisem, e-kartkę.

Podziękowania dla grona Pedagogicznego i Dyrekcji Szkoły lub Liceum.

Wyobraź sobie całe grono pedagogiczne korzystające z kubków od Twojego dziecka klasy w przerwie lub przy sprawdzaniu ich prac domowych, wypracowań lub sprawdzianów. Albo będą pokazywać swoich kolegom na pracy zdalnej jaki mają wyjątkowy kubek od podopiecznych.

Wybierz, personalizuj i podziękuj w ten sposób nauczycielom Twojego dziecka za pracę na koniec roku szkolnego lub w ich święto czyli dzień nauczyciela 14 października.

Zapraszamy do kontaktu osoby z trójki klasowej czy komitetu rodzicielskiego by skomponować elegancki, świetny upominek dla dyrekcji czy całego grona pedagogicznego.

Pamiętamy również o pracownikach szkoły, dla nich też znajdziesz coś ładnego.

Podkategorie

Jest 51 produktów.

Wyświetlono 1-12 of 51 produkt(ów)

Aktywne filtry