Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka"
search
  •  Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka"
  •  Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka"
  •  Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka"
  •  Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka"

Kubek dla Ukochanej. Kochana "krzyżówka"

39,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 2 - 9 dni roboczych

Kubek porcelanowy o pojemności 300ml.

Klasyczny, wygodny fason.

Ręcznie malowany.

Piękny prezent.

Możliwość dopisania dedykacji - jeśli na kubku chcesz umieścić dedykację, to informację proszę podaj nam w komentarzu do zamówienia, przy wyborze opcji wysyłki. Lub w opcji dopasowanie - upewnij się że zapisałeś dopasowanie.

Produkt zapakowany w białe pudełko. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany.

Na drugiej stronie kubeczka możliwe jest umieszczenie dedykacji np. imię sympatii. W komentarzu do zamówienia prosimy o podanie jej treści (3 punkt przy potwierdzaniu metody wysyłki)


Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru.
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

#kochana
1 Przedmiot