Kubek szefowej z napisem "Szefowa się kawki napije"
search
  •  Kubek szefowej z napisem "Szefowa się kawki napije"
  •  Kubek szefowej z napisem "Szefowa się kawki napije"
  •  Kubek szefowej z napisem "Szefowa się kawki napije"

Kubek szefowej z napisem "Szefowa się kawki napije"

30,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 2 - 9 dni roboczych

Kubek PREMIUM to kubek ceramiczny, śnieżnobiały. Dzięki dodatkowej utwardzonej powłoce odporny na mycie w zmywarce o trwałych kolorach. Najlepsza jakość. 

SUBLIMACJA - wzór nanoszony za pomocą termo-utrwalanego transferu.

dishwashersafefoodsafe

Kubek Z napisem "Teraz to szefowa się kawki napije"

Napis na kubku wykonany jest bez znaku wodnego.

Cena dotyczy jednego kubka.

Ilość
Dostępny

Kubek Szefowa Of Course Colours

Kubek śnieżnobiały, o pojemności 300 ml, ceramiczny. Z napisem "Teraz to szefowa się kawki napije". Idealny upominek dla szefowej, nie tylko w pracy ale i w życiu. Każda mama, babcia, koleżanka - SZEFOWA z charakteru - ucieszy się z takiego podarunku.

To idealny upominek z okazji Dnia szefa - obchodzonego 16 października, ale także uniwersalny upominek na każdą okację lub bez okazji :)

----------------------- DEDYKACJA -------------------------

- Możliwe bezpłatne dopisanie dedykacji z drugiej strony kubka.

- Możliwa zmiana napisu np z SZEFOWA na KIEROWNICZKA

 - Jeśli chcesz dopisać dedykację, zapisz swoje dostosowanie w komentarzu do zamówienia, przy wyborze opcji dostawy.

Dodając dedykację do kubka, jest to produkt wykonany na indywidualne zamówienie i nie podlega prawu odstąpienia od umowy (szczegóły w REGULAMINIE)


Jeśli zamawiasz kubek standardowy (bez zmian) obowiązuje 14 dniowy okres odstąpienia od umowy.

---------------------------------------------------------------------

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Wzór sublimowany jest na każdym kubku. 
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i wzorów.

Ten wzór powstał jako sublimowana, bardziej dostępna wersja kubka ręcznie malowanego. Stylizacja napisu ma przypominać ręcznie malowany pierwowzór.

Jeśli szukasz prezentu do codziennego użytku w dobrej cenie w stosunku do jakości to ten kubek jest idealny, jeśli szukasz upominku z nieco wyższej półki, bardziej eleganckiego i unikatowego sprawdź porcelanowy kubek ręcznie malowany.

---------------------------------------------------------------------

O kubkach:

Nasze kubki, to najwyższej jakości ceramika, pokryta dodatkową powłoką zapewniająca odporność na mycie w zmywarce. Specjalna powłoka zapewnia trwałe pełne kolorów i szczegółów wzory.

Kubki ceramiczne przeznaczone do sublimacji mogą posiadać mikro niedociągnięcia w powłoce charakterystyczne dla procesu ich wytwarzania. Nie wpływają one na użytkowanie i jakość produktu i nie są podstawą do reklamacji. Aby zminimalizować występowanie drobnych niedociągnięć, używamy nieco droższych, ale bardziej selekcjonowanych kubków. Dzięki temu, takie niedociągnięcia zdarzają się bardzo sporadycznie lub są niezauważalne.

UWAGA KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami i jakością monitora.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:
Kubki wykonane techniką sublimacji. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony osobno, przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór na kubku jest transferowany pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice, każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na prezentowanych zdjęciach.

---------------------------------------------------------------------

Użytkowanie:

Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi.

Nadaje się do mycia w zmywarce.

Idealne do codziennego użytkowania.

szefowa sub
3 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika

Zobacz także