kubek szefowej na herbatkę Kubek "Teraz to Szefowa się herbatki napije" 300ml Porcelanowy, ręcznie malowany.
search
  • kubek szefowej na herbatkę Kubek "Teraz to Szefowa się herbatki napije" 300ml Porcelanowy, ręcznie malowany.

Kubek "Teraz to Szefowa się herbatki napije" 300ml Porcelanowy, ręcznie malowany.

55,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 2 - 5 dni roboczych

Ręcznie malowany kubek porcelanowy dla szefowej.

Z napisem "Teraz to szefowa się herbatki napije".

Kubek zapakowany jest w białe pudełko.

Możliwość dopisania dedykacji.

Kubek można zmywać w zmywarce.

Ilość
Dostępny

Kubek Szefowa Of Course Colours

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany. Z napisem "Teraz to szefowa się herbatki napije". Na kubku możemy umieścić dedykację i/lub zamienić słowo "szefowa" np. na "Kierowniczka" Napisz do nas lub zadzwoń i powiedz jak twój idealny kubek na prezent powinien wyglądać. 


Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

szefowa herbatka
5 Przedmioty