• Nowy
Okrągła ceramiczna podkładka na upominek dla kobiety morsa Upominek dla morsa. Podkladka pod kubek. Rożne wzory dla niej i dla niego. Morsuję, a jaka jest twoja super moc.
search
  • Okrągła ceramiczna podkładka na upominek dla kobiety morsa Upominek dla morsa. Podkladka pod kubek. Rożne wzory dla niej i dla niego. Morsuję, a jaka jest twoja super moc.
  • Okrągła ceramiczna podstawek na upominek dla kobiety morsa Upominek dla morsa. Podkladka pod kubek. Rożne wzory dla niej i dla niego. Morsuję, a jaka jest twoja super moc.

Upominek dla morsa. Podkladka pod kubek. Rożne wzory dla niej i dla niego. Morsuję, a jaka jest twoja super moc.

14,99 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 2 - 5 dni roboczych

∅ 10,5cm

Morsuję, a jaka jest twoja super moc?

Morsowanie to odwaga, pokonywanie własnych barier, ale też dobra zabawa. Pokaż, że jesteś MORSEM. Spraw sobie fajną podkładkę pod kubek, która opowie o twoim hobby.

Ceramiczna podkładka na prezent dla morsa.

Ta podstawka pod kubek to świetny prezent osoby, która uprawia morsowanie. Można ją zabrać do pracy i chwalić się swoimi osiągnięciami. Może stać się tematem do rozmów. A może ktoś jeszcze okaże się morsem. To hobby jakim warto się chwalić.

Praktyczny prezent dla morsa.

Dodatkowo świetnie sprawdzi się na biurku, gdyż dzięki korkowej warstwie od spodu nie ślizga się i zabezpiecza blat stołu.

Wzór
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

2 Przedmioty

Opis

Materiał
Ceramika
Średnica
10,5 cm
Grubość
6 mm