filiżanka najlepszej nauczycielki Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.
search
 • filiżanka najlepszej nauczycielki Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.
 • prezent dla nauczyciela Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.
 • Podziękowanie dla nauczyciela Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.
 • podziękowanie od ucznia dla nauczyciela Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.
 • filiżanka najlepszej wychowawczyni Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.
 • Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.
 • Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.
 • Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.
 • Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.

Filiżanka najlepszej nauczycielki. Podziękowanie na koniec roku szkolnego. Dzień Nauczyciela. 300ml.

70,00 zł

Filiżanka porcelanowa 300ml, ręcznie malowana, z talerzykiem 16cm.

Na filiżance standardowo umieszczone jest podziękowanie dla nauczyciela:

Za naukę
cierpliwość
i SERCE.
Najlepszej
Nauczycielce

Treść napisu została zainspirowana tym co sami myśleliśmy pamiętając naszych najlepszych nauczycieli.
Zastanawiając się za co chcielibyśmy im podziękować, jakimi byliśmy uczniami i co jest najważniejsze kiedy jako dorośli patrzymy wstecz.

Jeśli chcesz podziękować za jakieś specyficzne rzeczy, możemy umieścić to na kubku, możemy też zmienić na Wychowawczyni lub dodać imię.

Na spodku znana prawda:
"Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych/młodych ludzi"

*możemy dopasować też inny cytat.

Ilość
Produkt czasowo niedostępny

Czas realizacji
Czas może się nieco wydłużyć w okresie zbliżającego się zakończenia roku, albo Dnia Nauczyciela.

Filiżanka porcelanowa 300ml z talerzykiem 16cm, biała, ręcznie malowana, z pięknym podziękowaniem za pracę nauczyciela, wychowawcy w szkole lub przedszkolu.

Personalizacja:
Możemy dla Ciebie dopisać prostą dedykację z drugiej strony kubka, lub zmienić napis na spodku na inny cytat daj nam o tym zanć w komentarzu do zamówienia przy wybieraniu sposobu dostawy (
3 krok finalizacji zamówienia) lub w odpowiedzi na maila potwierdzającego zamówienie.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego zestawu filiżanka + talerzyk. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami monitora, lub wyświetlacza. Filiżanka ma kolor biały, naturalnej porcelany, napis wykonany jest czarną farbą z możliwymi kolorowymi akcentami.

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest malowana farbą przy użyciu pędzla.
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą.

Możliwość dokupienia pudełka kartonikowego wypełnionego wioliną naturalną.

02

Zobacz także