Ręcznie malowana filiżanka porcelanowa dla nauczyciela z imionami dzieci na spodku i kolorowymi sercami Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
search
 • Ręcznie malowana filiżanka porcelanowa dla nauczyciela z imionami dzieci na spodku i kolorowymi sercami Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
 • filiżanka dla nauczycielki z przedszkola imienna Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
 • filiżanka dla Pani z przedszkola z imionami dzieci Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
 • filiżanka dla Pani z przedszkola z imionami dzieci na spodku Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
 • Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
 • talerzyk z imionami dzieci dla Pani z przedszkola Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
 • podstawek z imionami dzieci Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
 • spodek z imionami dzieci prezent na zakończenie przedszkola Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
 • Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml
 • Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml

Filiżanka z imionami dzieci dla nauczyciela. Podziękowanie na zakończenie przedszkola szkoły. 300ml

80,00 zł

Filiżanka porcelanowa 300ml, ręcznie malowana, z talerzykiem 16cm (nowoczesny fason:"TRAPO")

Na filiżance:
Treść napisu na kubku zainspirowana wspomnieniem naszych najlepszych nauczycieli.
"Troska, opieka, zabawa." Bo takich nauczycieli z przedszkola pamiętamy najlepiej.
Jeśli chcesz podziękować za jakieś specyficzne rzeczy, możemy umieścić to na kubku.

Ilość
Produkt czasowo niedostępny

Standardowy wzór to napis z kolorowymi elementami jak na zdjęciach:

ZA TROSKĘ
OPIEKĘ
i ZABAWĘ
                           CIOCI/PANI *(imię pani/cioci)
Dziękujemy
                                                          KRASNALE*(nazwa grupy/Grupa nr/ słowo PRZEDSZKOLAKI)
data/rocznik

Możliwość zmiany napisu na: "Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi" - jak na jednym ze zdjęć.

Na spodku imiona dzieci z kolorowymi serduszkami.

Filiżanka porcelanowa 300ml z talerzykiem 16cm, biała, ręcznie malowana, o nowoczesnym prostym fasonie,
z pięknym podziękowaniem za pracę nauczyciela, wychowawcy w szkole lub przedszkolu.

Kształt ucha może się nieco różnić w zależności od dostawy porcelany. Obydwa fasony ucha widoczne na zdjęciach.

Czas realizacji
Czas może się nieco wydłużyć przy dużej ilości imion dzieci, większej ilości dopasowań
lub w okresie zbliżającego się zakończenia roku szkolnego, albo Dnia Nauczyciela
Jeśli potrzebujesz filiżanki na konkretny termin zadzwoń zapytaj jaki jest aktualnie dokładny czas realizacji.

DOPASOWANIA:

W wersji standardowej wykonujemy filiżankę z podziękowaniem (ZA TROSKĘ, OPIEKĘ I ZABAWĘ)  z imieniem Pani/ Cioci, tytułem Dyrektora itp i imionami na spodku jak na zdjęciach.

Jeśli chcesz, możemy wykonać ją inaczej, przy mniejszej ilości imiona możemy umieścić z tyłu a na spodku dopisać cytat. Rozwiązanie to jednak sprawdza się w przypadku mniejszej ilości imion (max 18-20)

Możemy też zmienić treść podziękowania np ZA NAUKĘ, CIERPLIWOŚĆ I SERCE, lub ZA PYSZNE OBIADKI I PEŁNE BRZUSZKI, lub umieścić całkiem inne niezbyt długie* podziękowania.
          *bardzo długie podziękowania  i wierszyki mogą się nie zmieścić - projektujemy je wówczas indywidualnie, możliwość zaprojektowania indywidualnego wierszyka pokazujemy w innej ofercie na naszym sklepie.

Możemy też umieścić na filiżance inny nasz wzór, a na spodku umieścić imiona dzieci - przykłady na zdjęciach.

Załącz plik z opisem zmian, napisz w komentarzu do zamówienia przy wyborze opcji dostawy lub uzupełnij informacje w mailu potwierdzającym zamówienie.

IMIONA - standardowo malujemy czarne z kolorowymi serduszkami,
należy też pamiętać o ograniczonej ilości miejsca, im więcej imion, tym ciaśniej muszą być rozmieszczone.
Optymalnie dookoła mieści się 25 imion.
Przy większej ilości imion, staramy się je rozmieścić tak by wyglądały ładnie, możemy je bardziej rozrzucić, a serduszka umieścić między nimi.

Możemy też opcjonalnie domalować prostą grafikę na spodku - jest to dodatkowa zmiana, która może spowodować wydłużenie czasu realizacji.


Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego zestawu filiżanka + talerzyk. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami monitora, lub wyświetlacza.

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest malowana farbą przy użyciu pędzla.
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą.

Możliwość dokupienia ekologicznego tekturowego pudełka kartonu wypełnionego wioliną naturalną.

01

Zobacz także