Kubek biegacza. "Biec to móc"
search
  •  Kubek biegacza. "Biec to móc"

Kubek biegacza. "Biec to móc"

50,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 2 - 5 dni roboczych

Porcelanowy kubek ręcznie malowany.

Pojemność 300ml

Biała porcelana, czarny napis.

Z napisem i sylwetką biegnącego mężczyzny
Napis powstał z myślą co daje bieganie? Przede wszystkim daje moc do dalszego działania, pozwala przełamywać trudności, pokonywać własne ograniczenia, to wszystko zamknęliśmy w sentencji: "Biec to móc. Autorska typografia podkreśla słowo BIEC, jako to jest tu największą pasją.

Fajny prezent dla biegacza.

Możliwość dopisania dedykacji po drugiej stronie kubka.

Ilość
Dostępny

Czy biegacze piją kawę i herbatę?

Ze względu na swoje właściwości często dla biegaczy polecana jest herbata z lipy, lub herbata zielona. Taki kubek jest idealny na herbatę dla biegacza. Z kolei kawa zawierająca kofeinę jest jedną z najlepiej przetestowanych substancji wspomagających sportowców. Dowiedziono, że ma ona właściwości okresowo poprawiające wydolność (nawet o 10%). Ponadto ma działanie rozkurczowe dzięki czemu obniża napięcie w mięśniach oraz powoduje rozkurcz oskrzeli (lepsza wydolność oddechowa).

Nasz kubek to zatem idealny prezent dla mężczyzny uprawiającgo biegi, porcelana wysokiej jakości długo utrzymuje ciepło napoju, a motywujący napis o bieganiu uprzyjemni moment picia ulubionego naparu.

Możliwość dedykacji - bez dodatkowych opłat:
Kubek może być prezentem z okazji ukończenia jakiegoś ważnego biegu, urodzin lub z innej okazji, możemy napisać dedykację po drugiej stronie. Jeśli chcesz taką dedykację napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia przy wyborze opcji dostawy.

Metoda wykonania:
Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany. Napisy i grafiki namalowane są na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. 

Kolory:
Biała porcelana, czarny napis.
Mogą wystąpić minimalne różnice w kolorystyce, co wynika z indywidualnych ustawień monitora.

9 Przedmioty

Zobacz także