Okazje

Znajdziesz tu prezenty na różne okazje przez cały rok, na ślub, rocznicę, urodziny, imieniny, chrzest.

Zarówno prezent w formie podziękowania, gratulacji czy nietypowej formy poproszenia o bycie świadkową czy poproszenie o zostanie Mamą czy Ojcem Chrzestnym.

Kubki urodzinowe, kubki imienne, dla męża i żony, zestawy na ślub i rocznicę. Podziękowania dla chrzestnych, z okazji zaręczyn, z okazji ogłoszenia ciąży i wiele innych ciekawych momentów, by podarować komuś piękny upominek.

Podkategorie

 • Urodziny

  W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe pomysły na prezenty dla Twoich bliskich z okazji urodzin.

 • Rocznice

  Rocznice – pamiętaj o ważnych datach

  Rocznice ślubu, pierwszej randki czy narodzin dziecka, to ważne chwile w życiu każdego człowieka. Będąc w związku warto o tych momentach pamiętać i celebrować kolejne ich rocznice. Miłym gestem jest, aby podarować wtedy swojej drugiej połowie jakiś drobny upominek. Nie zawsze musi to być coś drogiego i luksusowego. Praktyczne kubki okolicznościowe będą równie dobrym pomysłem.

  Wspólna kawa nie smakowała lepiej

  Kubki na rocznice można wręczać nawet co roku. Zróbcie sobie z tego dodatkowe święto i zbierajcie kolejne wersje gadżetów. Dzięki temu nigdy nie zabraknie Wam naczyń, w których napijecie się wspólnie kawy czy też herbaty. Miłe drobiazgi pozwalają na nowo rozgrzać ogień, nawet jeśli ten zdążył już trochę przez lata ostygnąć. Zapoznaj się z ofertą zebraną w tej kategorii, a na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojej drugiej połówce.

 • Ślub

  Ślub – wyjątkowe pamiątki na ten dzień

  Jedną z ważniejszych chwil w życiu człowieka jest dzień jego ślubu. Zaproszeni goście nie tylko radują się szczęściem zakochanych, lecz także wręczają im upominki. Jeśli nie wiesz, co mógłbyś podarować młodej parze, sięgnij po praktyczne i stylowe kubki lub filiżanki, koniecznie z odpowiednią dedykacją. Okolicznościowa zastawa będzie wspaniałą pamiątką, która nie pozwoli zapomnieć o tym wyjątkowym dniu.

  Nie tylko do ozdoby – kubki i filiżanki ślubne

  Przyjęło się, że z okazji ślubu wręcza się młodej parze porcelanę z dedykacją lub inną pamiątkę, która powinna przetrwać lata. Jednak Ty możesz podejść do tematu bardziej praktycznie i podarować im kubki lub filiżanki użytkowe. Młodzi zakochani uwielbiają, szczególnie w trakcie miesiąca miodowego, tego rodzaju drobiazgi. Poranna kawa lub popołudniowa herbata będzie smakowała wyjątkowo, gdy podana zostanie w ręcznie malowanej porcelanie. Do kompletu możesz dorzucić miękkie poduszki, których poszewki także nawiązują do tego ważnego dnia.

 • Ciąża

  Kubeczki stworzone z potrzeby dzielenia się radością z okazji spodziewania się dzidziusia.

  Życzymy Wszystkiego Najlepszego Dla Przyszłych Rodziców.

 • Chrzest

Jest 96 produktów.

Wyświetlono 1-12 of 96 produkt(ów)

Aktywne filtry