Kubek "Kręcisz mnie" Prezent dla niego lub dla niej
search
  • Kubek "Kręcisz mnie" Prezent dla niego lub dla niej
  • Kubek "Kręcisz mnie" Prezent dla niego lub dla niej

Kubek "Kręcisz mnie" Prezent dla niego lub dla niej

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Prezent na walentynki dla miłośnika winyli.

Kubek dla zakochanego fana lub fanki czarnych płyt.

Kubek z namalowanym konturem oldschoolowego gramofonu.

Hipsterski styl.

Prezent pakowany w pudełko.

Można zmywać w zmywarce.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+8,00 zł)
(+4,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml o wygodnym klasycznym kształcie, z namalowanym zarysem oldschoolowego gramofonu. Każdy fan muzyki z winylu polubi taki kubeczek a kawka w nim będzie smakowała wyjątkowo.

Możliwość dopisania imienia, lub innej dedykacji po drugiej stronie kubka.

Autorska typografia:
Układ napisu i elementy graficzne są zaprojektowane w naszej pracowni i ręcznie powielane (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to pismo odręczne z użyciem prostych wielkich liter i rysunkiem gramofonu wykonane czarną farbą i pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

gram01
5 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram