Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą.
search
  •  Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą.
  •  Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą.
  •  Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą.

Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą.

45.00
Tax included Shipping excluded Standardowa wysyłka 3 -14 dni robocze. Wydłużony czas oczekiwania.

Ręcznie malowany kubek biały porcelanowy 300ml.

Prezent dla przyjaciela, lub przyjaciółki mieszkających z dala ale będących w sercu.

Prezent dla przyjaciółki mieszkającej za granicą lub w innym mieście, który przypomni o Tobie każdego dnia w przyjemnej chwili picia ulubionej herbaty lub kawy.

Możliwość bezpłatnej personalizacji - np dopisanie dedykacji po 2 stronie.

Nadaje się do mycia w zmywarce.

Capacity and style
Quantity
Dostępny

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie.

Pomysł na prezent dla przyjaciół mieszkających, z dala od siebie, którym chcemy powiedzieć, że zawsze są w naszym sercu. Podziękowanie dla przyjaciela lub przyjaciółki. Fajny pomysł na prezent dla przyjaciółki mieszkającej za granicą, albo w innym mieście.

Możliwość personalizacji:
Możemy dodać dedykację po drugiej stronie kubka. Jeśli masz jakieś uwagi do dopasowania, napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia w 3 kroku finalizacji, przy wyborze opcji dostawy.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

G2P3002
4 Items

Data sheet

Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

You might also like