Kubek dla Męża 300 ml Kocham Cię
search
  •  Kubek dla Męża 300 ml Kocham Cię
  •  Kubek dla Męża 300 ml Kocham Cię

Kubek dla Męża 300 ml Kocham Cię

55.00
Tax included Shipping excluded Standardowa wysyłka 3 -14 dni robocze. Wydłużony czas oczekiwania.

Kubek porcelanowy.

Ręcznie malowany.

Fajny prezent dla męża.

Kubek z napisem Kocham Cię Mężu, ozdobiony serduszkami.

Pojemność 300 ml.

Produkt zapakowany w białe pudełko. 

Możesz dodać dedykację po drugiej stronie kubka, daj nam znać w komentarzu do zamowienia.

Można zmywać w zmywarce.

Quantity
Last items in stock

Kubek Dla Męża Of Course Colours

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany z napisem Kocham Cię Mężu i ozdobiony serduszkami. Możesz dodać dedykację na drugiej stronie kubeczka, zostaw nam wiadomość w komentarzu do zamówienia(przy wyborze sposobu dostawy)

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru.
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciu.

Maż01
2 Items