Kubek prezent dla nauczyciela języka angielskiego Kubek - Prezent Na koniec roku szkolnego dla nauczyciela j. angielskiego
search
  • Kubek prezent dla nauczyciela języka angielskiego Kubek - Prezent Na koniec roku szkolnego dla nauczyciela j. angielskiego
  •  Kubek - Prezent Na koniec roku szkolnego dla nauczyciela j. angielskiego
  •  Kubek - Prezent Na koniec roku szkolnego dla nauczyciela j. angielskiego
  •  Kubek - Prezent Na koniec roku szkolnego dla nauczyciela j. angielskiego
  • dedykacja na kubku dla nauczyciela angielskiego Kubek - Prezent Na koniec roku szkolnego dla nauczyciela j. angielskiego

Kubek - Prezent Na koniec roku szkolnego dla nauczyciela j. angielskiego

45.00
Tax included Shipping excluded Standardowa wysyłka 3 -14 dni robocze. Wydłużony czas oczekiwania.

Kubek porcelanowy, ręcznie malowany 300 ml.

Piękne podziękowanie dla nauczyciela języka angielskiego z możliwością dopisana dedykacji na odwrocie kubka.

Nadaje się do zmywarki.

Kubek zapakowany w pudełko.

Wysyłka 1-4 dni robocze.

Product customization

Don't forget to save your customization to be able to add to cart
  • 250 char. max
Quantity
Dostępny

Kubek dla Nauczyciela Języka Angielskiego Of Course Colours

Kubek ozdobiony napisem The Best English Teacher! I umieszczony jest obrazek Londyńskiego autobusu.

Fajny pomysł, na podziękowanie dla nauczyciela na koniec roku szkolnego, na podziękowanie za naukę, lub z okazji dnia nauczyciela.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z pięknym podziękowaniem za pracę nauczyciela matematyki. Możemy dopisać dedykację z drugiej strony kubka (przykład na zdjęciu) - daj nam znać o tym w komentarzu do zamówienia przy wybieraniu sposobu dostawy (3 krok finalizacji zamówienia) lub zadzwoń.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

2TET
4 Items

Data sheet

Height
9,5 cm
Średnica górna
8,5 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Weight
ok. 260 gram

You might also like