Kubek Taty. Dziękuję Ci Tato, że jesteś. Dedykacja.
search
  •  Kubek Taty. Dziękuję Ci Tato, że jesteś. Dedykacja.
  •  Kubek Taty. Dziękuję Ci Tato, że jesteś. Dedykacja.

Kubek Taty. Dziękuję Ci Tato, że jesteś. Dedykacja.

50.00
Tax included Shipping excluded Standardowa wysyłka 3 -14 dni robocze. Wydłużony czas oczekiwania.

Wysyłka: 1-2 dni robocze.
Dostawa kurierem DHL:1-2 dni robocze.

Kubek porcelanowy.

Kubek ręcznie malowany.

Kubek z napisem "Dziękuję Ci tato, że jesteś".

I pięknym czerwonym serduszkiem.

Pojemność 300 ml.

Prezent zapakowany w pudełko. 

Po drugiej stronie kubka możemy na Twoją prośbę dopisać dedykację, napisz do nas lub zadzwoń, zrobimy to szybko i bez dodatkowych opłat.

Product customization

Don't forget to save your customization to be able to add to cart
  • 250 char. max
Quantity
Dostępny

Kubek "Dziękuję Ci tato, że jesteś". Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z napisem ręcznie wykonanym. Kubeczek ozdobiony jest przepięknym czerwonym sercem. Możliwość kupienia kubka dla Mamy w tym samym stylu.

Po drugiej stronie kubeczka możemy umieścić dedykacje dla Twojego Taty, przykład jest widoczny na zdjęciach, napisz lub zadzwoń do nas zrobimy to szybko i bez dodatkowych opłat.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

2Tata
5 Items

Data sheet

Height
9,5 cm
Średnica górna
8
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Weight
ok. 260 gram