W związku z sytuacją epidemii firma DHL zapewnia o zachowaniu wszystkich procedur bezpieczeństwa,
nasze paczki powinny do Was docierać bez zakłóceń.

Szczegóły dostawy dostępne są w Regulaminie.

Paczki nadajemy zazwyczaj w ciągu 1-7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty*

            *w kresie intensywnych zamówień (przed Dniem Babci i Dziadka, Mamy, Taty, Przed zakończeniem roku szkolnego - czerwiec, Dniem nauczyciela - październik, w okresie przed Bożym Narodzeniem i w okolicy "długich weekendów" należy uwzględnić, że czas ten może się wydłużać)

Potrzebujemy czas na personalizację produktów, utrwalanie wzoru, przygotowanie paczki i wysyłkę.

OPAKOWANIA

Kubki zapakowane są w pudełko tekturowe  z ekologicznym wypełniaczem. Dodatkowo zabezpieczone są zewnętrznie w sztywną tekturę.

Należy uwzględnić czas potrzebny do przygotowania paczki.
Złożone zamówienia wysyłamy od 1 do 7 dni roboczych - czas ten należy dodać do czasu dostawy.

  1. Przelew tradycyjny na rachunek bankowy Of Course Colours wówczas WYSYŁKA dokonana zostanie po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym.
  2. Przelew, lub płatność kartą za pośrednictwem systemu płatności zewnętrznych wówczas WYSYŁKA dokonana zostanie po otrzymaniu przez Of Course Colours informacji z systemu płatności zewnętrznych o dokonaniu płatności przez Klienta.
  3. Gotówką za pobraniem - płatność Dostawcy - wówczas WYSYŁKA dokonana zostanie niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Of Course Colours potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

W przypadku bardzo pilnych zamówień prosimy o kontakt.

W przypadku projektów na zamówienie należy też uwzględnić czas ich realizacji ustalony indywidualnie, bądź podany w opisach na stronie Sklepu OCC.