kubek przyszłych rodziców Kubek Mama Tata Oczekiwanie Na Dzidziusia
search
  • kubek przyszłych rodziców Kubek Mama Tata Oczekiwanie Na Dzidziusia
  • mama i tata ciąża kubek Kubek Mama Tata Oczekiwanie Na Dzidziusia
  • cytat o rodzinie Kubek Mama Tata Oczekiwanie Na Dzidziusia

Kubek Mama Tata Oczekiwanie Na Dzidziusia

55.00
Tax included Shipping excluded Standardowa wysyłka 3 -14 dni robocze. Wydłużony czas oczekiwania.

Kubek porcelanowy, ręcznie malowany.

Na kubku namalowaliśmy sylwetki przytulonych rodziców i napis Mama Tata od 2020 (aktualny rok) - możliwa zmiana daty, natomiast z drugiej strony widnieje napis: "Najpierw mieliśmy SIEBIE, teraz stworzyliśmy CIEBIE" i pod spodem czerwone serduszko.

Kubeczek nadaje się do zmywarki.

W razie pytań napisz lub zadzwoń do nas.

Product customization

Don't forget to save your customization to be able to add to cart
  • 250 char. max
Quantity
Dostępny

Kubek Przyszłych Rodziców Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z pięknym zdaniem na temat rodzicielstwa. Piękna pamiątka, idealny aby powiedzieć innym, że jesteś w ciąży, lub jako prezent dla rodziców spodziewającej się dziecka.

Jeżeli chcesz na Twoje życzenie umieścimy dedykacje na kubeczku, napisz lub zadzwoń do nas, zrobimy to bez dodatkowych opłat.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

a2DTM
6 Items

Data sheet

Height
9,5 cm
Średnica górna
8
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Weight
ok. 260 gram

You might also like