Cudowne upominki dla najbliższych. Zajrzyj do Of Course Colours!

Któż nie lubi prezentów? Bardzo ważne jest, aby sprawiać radość swoim bliskim, wręczając im piękne i przydatne upominki. Na szczęście okazji ku temu jest naprawdę wiele – mowa między innymi o dniu chłopaka, mikołajkach, czy też święcie nauczyciela. Dość powiedzieć, że zwyczaj dawania prezentów wpływa pozytywnie na relacje międzyludzkie.

Jakie upominki wręczyć? Of Course Colours zna rozwiązanie. U nas znajdziesz różnorakie kubki, torby, koszulki, a nawet e- kartki i rysunki okolicznościowe. A wszystko to zostało doprawione odpowiednią dawką kreatywności. Możesz być pewien, że sprawisz komuś miłą niespodziankę.

Dla chłopaka i dziewczyny. Znajdź coś niezwykłego.

Dzień kobiet to niezwykle popularne święto, dlatego warto przygotować coś niezwykłego dla swojej mamy, cioci, czy też wybranki serca! Kubek z napisem „Dziękuję Ci, że jesteś” roztopi nawet najtwardsze serce, wywołując przy tym łzy wzruszenia. Porcelanowy produkt został ozdobiony gustownymi serduszkami, które tylko wzmacniają pozytywny przekaz.

Mama zdecydowanie ucieszy się z kubka dla najlepszej osoby na świecie, który zdobi rewelacyjny wieniec róż na złotym geometrycznym sercu. To tylko jeden z atutów omawianego przedmiotu – wszak z drugiej strony kubka może się znaleźć wybrana przez Ciebie dedykacja.

Nie zapomnieliśmy o prawdziwych mężczyznach! Podaruj chłopakowi dowód szczerych uczuć, inwestując w kubek z rozczulającym napisem „Jesteś moim misiem”. Prezent sprawdzi się także przy innych okazjach. Przecież przekaz został dopasowany do walentynkowego nastroju.

Najważniejsze rocznice. Dowiedz się, jak je uczcić.

Zbliża się ślub Twoich znajomych, i chcesz podarować im coś nieprzewidywalnego i nie oczywistego. Chcesz im dać coś od siebie, co będzie odkrywcze, pomysłowe i niepowtarzalne. Dlatego polacamy dla Nich wspaniały zestaw dwóch kubków ze ślicznymi rysunkami, lub zestaw dwóchfiliżanek ze spodeczkami. Każdy z tych zestawów spakowany jest wpudełeczko z tzw. "siankiem" lub możesz je dołożyć do prezentu. Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to że każdy zestaw na ślub jest personalizowany pod parę młodą to znaczy wpisujemy datę ich uroczystości, imiona, możemy też umieścić kilka słów od Ciebie specjalnie dla nowożeńców. Zdaża się też tak, że jesteś daleko i nie może Cię być na uroczystości w takich sytuacjach bezproblemu wysyłamy prezent od Ciebie bezpośrednie do Młodej Pary dołączając wiadomość dla nich.


Na pewno wiesz jak sprawić radości swojej żonie, zwłaszcza gdy zbliża się wasza rocznica ślubu, ale chcę byś przetestował ten wyjątkowy produkt ręcznie malowanąfiliżankę oraz spodek
, zawierający wzruszający napis- to wywoła nie tylko uśmiech na jej twarzy. Z przyjemnościa spersonalizujemy Twój podarunek, pisząc np. jej Imię na odwrocie filiżanki.
Chcemy by każdy artykuł, który tu wybierzesz sprawił tyle radości obdarowanym, co Tobie wybierając go z myślą o nich.

Darmowa Wysyłka powyżej 250 zł.