Dlaczego kubki to doskonały prezent dla morsów?
Zamieszczony przez      12/01/2021 00:00:00    Komentarze 0
Dlaczego kubki to doskonały prezent dla morsów?

Czy jest coś, co morsy lubią bardziej od kąpieli w zimnej wodzie? Do takich rzeczy z pewnością zaliczyć można gorącą herbatę, którą wypija się po wyjściu. Aby każdy amator mrożących krew w żyłach kąpieli mógł spokojnie rozgrzać się od środka, warto podarować mu wyjątkowy upominek. Takim prezentem dla morsów będą np. kubki, koniecznie z dedykacją. Zobacz, jakie atrakcyjne propozycje możesz wybrać!

Kubki dla rodziców, którzy razem morsują

Twoi rodzice kochają zimne kąpiele? Ten sposób ochrony zdrowia i budowania odporności znany jest od wieków, warto więc wspierać mamę i tatę w ich pasji, która może im tylko pomóc. Doskonałym tego wyrazem będzie prezent, który im podarujesz. Kubki dla morsów możesz kupić w praktycznym zestawie, by każdy rodzic miał własny. Dedykacja, która jest na nich umieszczona, od razu wskazuje na właściciela. Dorzuć do tego jeszcze ulubioną kawę lub herbatę, a na pewno zyskasz w oczach rodziców. A kto wie, może i Ciebie namówią do kąpieli i zyskasz nową supermoc?

kubki dla rodziców morsowanie

Kubek dla ukochanego, który uwielbia morsować

Twój chłopak morsuje regularnie, a Ty towarzyszysz mu w tych wyprawach? A może to Twoja dziewczyna pokochała tę aktywność? Pokaż swojej drugiej połowie wsparcie, np. wręczając jej drobny prezent. Dla morsów ręcznie malowany, porcelanowy kubek z dedykacją i romantycznym napisem "jesteś moim MORSEM" będzie miłym gestem. Możesz być pewny, że z niego skorzystają. Najchętniej wezmą go ze sobą do pracy, by pochwalić się przed współpracownikami nie tylko swoją pasją, ale i wspaniałą, kochającą osobą przy boku. Możesz więc tylko zyskać w oczach swojego partnera lub partnerki. Wystarczy do tego jeden z dostępnych w naszej ofercie gadżetów.

ręcznie malowane kubki z motywem morsa

Prezent dla bliskich Ci morsów – personalizowane kubki

Morsowanie stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Jeśli jeszcze sam nie próbowałeś, tej zimy koniecznie nadrób zaległości. A przy okazji spraw sobie prezent dla morsów. Kubki przydają się w każdym domu, skorzystają z nich więc Twoi przyjaciele, wpadający z wizytą. Przyjemny dla oka motyw morsa, jaki znajdziesz w naszym sklepie, na pewno skłoni do rozmowy o tej niezwykłej aktywności. Kto wie, może nakłonisz swoją przyjaciółkę, siostrę lub brata, by także spróbowali? Na pewno wszystkim wyjdzie to na zdrowie. Tak samo, jak aromatyczna herbata, którą podasz w nowym kubeczku z dedykacją.

Gratulacje z okazji pierwszego morsowania – kubek ze zdjęciem z morsowiska.

Przygotowanie do morsowania trwa nieraz kilka tygodni. Są też osoby, które spontanicznie wskakują do zimnej wody. W każdym przypadku jest to pokonanie pewnej bariery. Warto być z tego dumnym. Wręczając ten kubek z nadrukowanym zdjęciem debiutującemu morsowi okażesz uznanie. Może to być forma wsparcia dla bliskiej Ci osoby. Twój morsujący przyjaciel będzie wzruszony. Wyobraź sobie jego uśmiech, kiedy przeczyta dedykację przygotowaną specjalnie dla niego. Ten kubek, możesz sprawić również sobie jako trofeum, pamiątkę swojego osiągnięcia. Za każdym użyciem, przypomnisz sobie to przyjemne uczucie po morsowaniu i będziesz czekał na kolejne.

kubek ze zdjeciem dla morsa

Kupując te kubki ceramiczne, oznaczone symbolem czarnej orki, przyczyniasz się do wspierania organizacji ratującej te piękne ssaki. To świetny temat, który można poruszyć w czasie rozmowy, pijąc rozgrzewający napój po wyjściu z wody na morsowisku.

Praktyczny prezent dla  morsów.

Białe kubki, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości porcelany i ceramiki. Kubki porcelanowe są  ręcznie malowana, co sprawia, że gadżet ten jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Stosujemy profesjonalne farby, które są odporne na działanie zmywarek do naczyń.Kubki ceramiczne cieszą się trwałością nawet 10 lat bez szwanku dla wzoru. Dzięki temu każdy może cieszyć się swoim kubkiem przez długi czas.

Related Products

Napisz odpowiedź